Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van egy lány aki gyűlöl,...

Ha van egy lány aki gyűlöl, megvet elfogadná tőlem később (pénzt)?

Figyelt kérdés

Minden pénzt amim van, meg amit összekeresek, nekem úgy sem kell semmire. Nem tudok másban neki jó lenni...

Vagy ajandekokat (is) adjak neki? Nem várok visszonzast.

Pár milliót évente elfogadna, vagy hogy adjam neki?


2019. okt. 1. 10:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
95%

"elfogadtam már hogy nem lehet semmi."

Nem fogadtad el, mivel valahogy csak az élete része akarsz lenni. A legnagyobb öröm az lenne a számára, ha békénhagyod minden téren, ha elfelejted. Ő is el akar felejteni téged, ha pénzt vagy bármit adsz neki, az nem örömforrás lesz, hanem bosszúság.

Ha igazán szereted végleg elengeded.

2019. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Inkàbb adj nekem, nekem kevés is elég és megmentesz.
2019. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

De ő nem tudná meg kitől van. Nem leszek az élete része.

Nekem nincs életem, ő miatta bolyongok meg itt, ha ennyi nem jutt nekem, akkor mit csináljak? Nem egy átlagos ember vagyok és ő se az nekem, nekem nincs folytatás így, nem jön más helyette, nagyon max mellette :D

Bannom hogy megszülettem...

2019. okt. 1. 12:13
 24/35 anonim ***** válasza:
91%

Tudná, hogy tőled van. Tudná, mert tudja, hogy csak te vagy ennyire megszállott és mentálisan beteg.


Könyörgöm, hagyj békén másokat. A lány helyében már rég távolságtartási végzést kértem volna ellened, képzelem, milyen lehettél, ha ennyire gyűlöl és megvet...

2019. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
91%
valahogy sajnàllak. Ne költs rá, nem éri meg, hagyd békén. Neked meg ajánlanék egy pszichológust, talán segít kikerülni ebből a nagy mélypontból.
2019. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Nem innen nincs kiút 25-s

24-es ja hülye vagyok, de amúgy nem csináltam ezt, egy nőnél sem próbálkoztam rajta kívül

Nem csak egy szimpla vonzó lány, ő az akit kerestem mindig, ezt az embert kerestem egész életemben, csak néha beszélni akartam volna, de idiótaként bepróbálkoztam.

2019. okt. 1. 12:34
 27/35 A kérdező kommentje:

De igazatok van, befejeztem.

Majd valamibe bele menekülök, nem tudom még mibe.

2019. okt. 1. 12:44
 28/35 anonim ***** válasza:
Én nem utállak, semleges vagy nekem, küldheted.
2019. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
28-as majd kiszorom az utcára, hátha arra jársz :D
2019. okt. 1. 13:15
 30/35 anonim ***** válasza:

#28:

Fejezd már be a kunyerálást!

2019. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!