Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha én 50kilós srácként is jól...

Ha én 50kilós srácként is jól érzem magam a bőrömben, vagyis inkább sajnálok egy rakaás pénzt kidobni a gyúrásra, akkor van lány szerintetek, aki elfogadna így engem?

Figyelt kérdés
Egyszer elkezdtem, de amint anyagilag kimerültem, le is ment a felszedett kiló. Azóta én nem fogok újra áldozni pénzt erre, egyszerűen nekem nem éri meg, nincs annyi pénzem, hogy kidobjak havonta több tízezre egy rendes kondis életre. Ha gazdag lennék, akkor talán meggondolnám magam és neki állnék újra, de addig is nem kérek belőle. Túl sokban kerül, ebben az országban nem keres sok ember úgy, hogy rendesen gyúrhasson. Ráadásul én extrém ektomorf alkat is vagyok, másrészt meg az a bajom a dologgal, ha abbahagyom újra lefogyok kis gizdára, vagyis ez a természetes, nem az, hogy kigyúrt legyél. Én ilyen vagyok és így kell szeretni lányok.

2014. jan. 2. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha elfogadnád magad és jól éreznéd akkor igen,de te nem fogadod el magad.
2014. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
csirkemell és rizs - ennyi kell, otthon meg tudsz edzeni. én ezt játszom már másfél éve és tádáá, jönnek is a kockák.
2014. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2-es, fogd már fel, hogy nem mindenki tudja megengedni magának ezt az életmódot... Rohadtul nincs kedvem magyarázkodni. Az étrenddel én is tisztában vagyok, csak pénz is kéne...
2014. jan. 2. 18:16
 4/20 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van, de azért nem kell szélsőségekben gondolkozni. Egyik ismerősöm vett magának otthonra cuccokat, ami egyszeri befektetésnek oké drága, és nem eszik semmi különöset, de arra figyel nagyon, és a 194cm 59kg párosából (képzelheted, hogy akkor ő mennyire vékony volt) egy egész jó testet hozott össze magának (asszem most 80 kiló körül mozog). Jó, nem brutálisan nagy, de semmi extra szert nem szedett mellé csak nagyon kitartóan csinálta, meg többnyire csak húst és ehhez hasonló kajákat evett.

Amúgy biztos van olyan lány, akinek így is tetszel, csak meg kell találnod.

2014. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Galaxis. ***** válasza:

Én is hasonló voltam mint te. Nagyon régen :)

Nem tudtam felszedni +1 kilot sem. Na de én nem adtam fel és olvastam róla sokat. Kérdeztem a többieket a kondiba és lám-lám megérte :D

2014. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De nem értitek emberek, nekem ment két kiló feljött amíg jól álltam anyagilag és kondiztam meg drága minőségi kajákat zabáltam. A gond, hogy most már nincs jó életem, anyagilag csőd szélén, se kondira, se kajára pénz. A legszarabb kajákon élek, alig van szénhidrát, hús meg nem olcsó, azt mellőzöm szinte kivéve olcsó szutok hústermékekre telik, de ezek annyit is érnek tápértékben.
2014. jan. 2. 18:22
 7/20 anonim ***** válasza:
Mert a gyúrás rohadtul pénz kérdés... Ha igazán akarnád, és nem lennél lusta, akkor csinálhatnál magadnak egy szettet. Én 10-10 összeragasztott 1,5 literes vizes palackon vezettem át egy seprűnyelet. Vagy fél évig így gyúrtam, mire lett pénzem rendes súlyzókra. Egyszer nem voltam konditeremben, és ki tudtam gyúrni magam. Most 173/90 vagyok szálkásan. Szóval ne dumálj a pénztelenségről, csak ismerd be, hogy lusta vagy oszt cső.
2014. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Egyél sok húst! Vadászd le a kóbor macskákat!
2014. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Aha, értjük rendben van akkor ne kondizz. :O
2014. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem Kolbász+szalonna+3.5% tej+sok víz,és emellett eszel rendes kaját is,akkor ha megerőlteted magad fogsz fejlődni.A zsír nem számít,úgyse jön fel rád.Én is ilyen vagyok csak kb csak én teljesen ropira fogyva 60 kiló,amikor punnyadok hetekid.

Ha meg olyan lányt akarsz aki a kinézeted miatt van veled,akkor az már a te bajod.

2014. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!