Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban érdekel más véleménye...

Jobban érdekel más véleménye mint az egészségem, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Nos, kövér vagyok, kezdődnek a bajok, 15 kg-s széket lihegve vittem ki a kocsiig majd ülnöm kellett mert kifulladtam, alig tudok lépcsőzni, felkelni is alig tudok reggel. Anno általános iskolás koromba volt ilyen, akkor elmentem kondizni, akkor jobb lett mert kis izmot felszedtem, most nem merek elmenni, mert azon kattognék, hogy "mit szólnak" attól félek kigúnyolnak vagy kiröhögnek, néznek, hogy "mit keresek itt". És a leírtak ellenére sem áll át a fejem, úgy érzem inkább kipurcannék mint, hogy kezdjek valamit a 130 kilómmal 21 évesen.


Persze párkapcsolatom egyértelműen nincs, most talán lesz munkahelyem mert jó benyomást keltettem ma interjún. Alig csinálok valamit egyébként, vizet se iszok pl. mert nem akarok felkellni pisilni, enni persze eszek mert a wc-n lehet sokáig ülni.


Nem vagyok normális. Meg levegőt is alig kapok, tüdőgondozóba minden oké volt pedig, nem cigizek és alkoholt sem iszok, főleg nem kávét..


Gondolkodtam ma azon ha mondjuk cukros lennék (mérem, mindig rendben van) és levágnák a lábam, vagy megvakulnék akkor ostoroznám ez miatt e magam és arra jutottam : nem mert addig sem ábrándítottam ki senkit. Félek nagyon.


2019. okt. 1. 22:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ekkora tulsúllyal én nem kondiznék,inkább diétával lejjebb vinném a sulyom és csak aztán kezdenék el edzeni.

Amugy a kondizás semmit nem fog éri életmódváltás nélkül.

2019. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!