Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy ne érdekel...

Hogy érjem el, hogy ne érdekeljen más véleménye?

Figyelt kérdés
Kicsit már nyomaszt, csak este merek utcára menni mert akkor senki nem lát jól, éjszakai műszakos állásokat pályázok, de mind gyár és ott meg látnak és biztos kiröhögnének mert kövér vagyok és fiatal, de nem merek konditerembe sem menni se futni se semmit mert mindig azt figyelem, hogy ki mit mond rólam.
2019. szept. 19. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél be egylesz..om tablettát.Magaddal törődj de mással! Ha így élsz tönkremész.Engedd el a füled mellett ha valaki valamit mond,vagy szólj vissza.Senki sem tökéletes
2019. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne hidd azt, hogy bárkit is érdekelsz. Ezt nem rosszból írom tudom durván hangzik de kifejtem. Mindenkinek megvan a saját élete a saját problémái nem hinném, hogy van bárkinek is ideje, hogy azzal foglalkozzon mennyire vagy kövér főleg munkán. Tisztában vagy azzal, hogy egy átlagos Amerikai kis városban mennyi kövér ember van? Nagyon sok! Alig látsz vékony embereket. És szintén Angliában. Attól meg ne félj, hogy ha elmész kondi terembe, hogy bárki kienvet mivel azért vagy ott, hogy változtass magadon abban pedig semmi vicces nincs. Engem sokszor basztattak a súlyom miatt persze zavart és nyomot is hagy az emberben de fontos megérteni, hogy az iskola, a való élet teljessen más.
2019. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy tudom senkit nem érdeklek , de mégis ha meghallom az " ez" meg " ja kb. ilyen" szavakat meg ha valaki röhög egyből előjönnek a sulis élmények, hogy a röhögés tárgya a legbutább legocsmányabb tanulón röhögnek.. azaz rajtam.
2019. szept. 19. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ne értsd félre azt a senkit sem érdekelsz mondatot rosszul fogalmaztam.

Őszínte leszek a problémádra nem itt fogod megtalálni a választ :/ legjobb ha pszichológussal beszéled meg, én is ilyen helyzetben voltam nekem nagyon sok idő kelett, hogy magamban dolgoztam fel és nyomot is hagyott bennem jobban tettem volna ha elmegyek egy szakemberhez . Jobb lesz ha elmész pszichológushoz mivel ez egy lelki probléma ami a szekálás miatt volt és tudom mennyire szar érzés nemtudod csak úgy megoldani. De jó ha tudod akik szekáltak azok gyerekek voltak és idióták más a való világ.

2019. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire érdekel más véleménye, akkor mondok egyet. Nem vagy rosszabb senkinél, ugyanannyi jogod van mindenhez, mint a nem kövéreknek... Ez a véleményem rólad, szóval vágj bele abba, amit nem mersz elkezdeni, mert épp itt lenne az ideje!
2019. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... ismerős a helyzet. Én is dagi voltam, kifejezetten csúnya kamaszsrác, nulla önbizalommal és tömeg fóbiával.

És sok stressztől és félelemtől kialakult nálam egy enyhe tourette szindróma, elkezdtem tikkelni.


Aztán annyira elfajult a dolog, hogy otthagytam a nappali tagozatos gimit és 16-tól 17 éves koromig semmit nem csináltam. Annyit bántottak, annyira rosszul éreztem magam, hogy nem bírtam. A sok nyomástól volt, hogy két hétig otthon feküdtem 40 fokos lázzal, és tél sem volt.


18 évesen bekerültem a kereskedelembe, ahol bizony - ahogy te mondod - látnak az emberek és kommunikálni kell velük.


Ekkora viszont már kikupálódtam. Diétáztam pár hónapig és amikor kicsit lefogytam (kapszulát is szedtem hogy gyorsabban menjen), akkor mentem el edzőterembe. Otthagytam a kereskedelmet, gyűlöltem, lefogytam, izmosodtam és rendbe raktam magam. Elkezdtem jól kinézni, adni magamra. Ahogy fogytam, egyre jóképűbb lettem, kéthetente járok fodrászhoz, stílusosan öltözöm, dolgozom, mellette tanulok és élem az életem.


Neked is valami hasonlót javaslom és az, hogy hogyan vitelezed ki, rádbízom, de mindenesetre sok sikert kívánok neked.


27/F

2019. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tanuld meg irányítani az agyad. Első körben ha hallasz is bármit, amire kattansz, egyből szakítsd félbe a gondolatmenetet. Ha ez megy, utána próbáld meg azt, hogy oda sem figyelsz arra, amit mások mondanak (kivéve persze ha hozzád beszélnek). Ebben segíthet egy fülhallgató, és az, ha séta, utazás közben nem nézel senkire szükség nélkül.


Jegyzem meg, a lőtéri kutyát sem érdekli, hogy ilyen meg olyan vagy. Persze, van pár bunkó paraszt, de ha annyira zavarnak, csak támaszkodj teljes súlyoddal a vállukra, miközben megkérdezed mi a gond.


Utána pedig irány edzeni, és diétázni kicsit. Ha havi 1 kilót ledobsz rendszeresen, már azzal sokat elérsz. Az 2 év alatt -24 Kg, ami azért nem kevés. Ha meg megy a 2 kiló is, akkor már -48-nál fogsz tartani. Csak ne akard túlzásba vinni, mert annak viszont nem lesz jó vége.

2019. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélj egy pszichológussal.
2019. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!