Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti melyik hangokat utáljátok...

Ti melyik hangokat utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi kinek melyik hangok a legirritálóbbak, legbosszantóbbak, legundorítóbbak, legrémisztőbbek stb., egyszóval amiket gyűlöltök hallani.

2019. okt. 2. 13:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
Csámcsogás, rágózás, amikor valaki kalimpál a kanállal a tányér aljában, szürcsögés, szipogás, krákogás, gyereksírás, PET palack összenyomása. :D
2019. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Szexelések hangjait,mikor a szomszédok rákezdenek...de azt nagyon.
2019. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Emberkölykök artikulátlan visítása a metrón, a gyökér anyuka meg semmit nem tesz, hogy bekussoljanak.
2019. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

Éles gyerekhang, de az is elég ha csak beszél. Gyűlölöm.

Ha vísít, akkor meg kitérek a hitemből.

2019. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Csámcsogás, orrszívás, flex, útkaparás, krétakaristolása, körömkaristolás, ilyesmi.
2019. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
Gyerekhiszti, néhány embernek az irritáló hangja, zene telefonról játszva utcán, monoton gépzaj, fűnyírás, kalapálás stb. lehetőleg vasárnap, riasztók. Amúgy majdnem minden zaj irritál, ami több mint egy perce megy. Talán ezek viszik a prímet.
2019. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Amikor a wc-t úgy ejtik ki, hogy “wéce”, vagy a “hányas”-ra azt mondják, hogy hanyas :D
2019. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Túl vastag + burkolaton túlengedett damillal rommá terhelt kínai fűkaszák kórusban, több szomszédban, lehetőleg gázrángatós gyilkolással mind, mert miért is ne?
2019. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ujjropogtatás. Attól kiráz a hideg, valahogy a csonttörésre asszociálok.



De pl irodában nem bírom, ha fülyülnek, énekelnek, dúdolnak és az állandó sóhajtozást.

2019. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%

Gyereksírás vagy -kiabálás (toronymagasan vezet)

Kés a porcelánon

Fogorvosi fúró

Vasárnap délutáni láncfűrész-fűkasza-flex szimfónia a szomszédból

Szirénák, riasztók (a mentő, tűzoltó stb szirénája ellen soha egyszer se mondtam semmit, és eszembe se jutna, van eszem, tudom hogy szükséges, de attól még konkrétan fájdalmat érzek a fülemben, ha elmennek mellettem)

Vonat fékezése (megsüketül tőle az ember)

Mikor vonaton valaki hangosan hallgat bármilyen zenét telefonról, vagy akár a füleséből ordít olyan hangerővel, hogy 3-4 méterre tőle is zavaró még úgy is, hogy amúgy én is zenét hallgatok fülesen.


És természetesen a reggeli ébresztőm.


Igazából nagyon nem szeretem a hangos, éles és/vagy folyamatos hangokat.

2019. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!