Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz az hogy általában a...

Igaz az hogy általában a veszekedesekben elhangzott dolgok amimet a masik fejehez vagunk igazak?

Figyelt kérdés

2019. okt. 3. 21:59
 1/6 A kérdező kommentje:
*amiket
2019. okt. 3. 22:00
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Igyvan.
2019. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Sok ember ilyenkor káromkodik és olyan dolgokat is mond, amit meggondolatlanul ejt ki csak a száját, mivel egyébként tudja, hogy ilyet soha nem mondana, mert ezzel csak fájdalmat okoz a másiknak.
2019. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én mindig túltolom. Megsértik a kis önérzetemet, nem tudom megértetni magam azzal aki ezt teszi velem, ezért bántani akarom, hogy neki is szar legyen, érezze nekem milyen ha nem is érti. Sokkal rosszabb dolgokat mondok ki mint ahogy valójában gondolom. Nem is tudatosan, de keresem a másik ember érzékeny pontjait. Ezt csak számomra fontos emberekkel teszem, akik számítanak nekem. Ez borzalmas egyébként, utálni is szoktam érte magam utána. A kedves dolgokat sokkal nehezebben mondom ki. Úgyhogy vannak ilyen emberek, ha megbántottak valamivel, nyilván bántani is akartak, de nem az "igazsággal" hanem bármivel ami neked rosszul eshet. Ha azt mondja nem gondolta komolyan, szerintem tényleg nem.
2019. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkét fél mondhat igazat a másik felé... Azt mégsincs igazság.
2019. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. okt. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!