Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Cégünk végre úgy döntött...

Cégünk végre úgy döntött elismeri az Ön érdemeit. Nálatok volt ilyen pillanat, mikor ez elhangzott?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt, amikor egy-egy nagyobb projekt sikere után kaptunk valami bónuszt. Ilyenkor gratulált a vezető, a számlára meg jött a pénz. Meg apró céges logós bigyókat is szokás osztogatni.
2018. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer nem volt ilyen.


Pedig sok helyen megfordultam már.


Bármit tettem a cégért, kisebb nagyobb dolgokat ez természetes volt, persze nevetséges fizetésért.


Vicces volt csak nem tudtam nevetni rajta.

2018. nov. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb. mint a második válaszolónál.

Az előző munkahelyemen 3 munkakört töltöttem be ráadásul minimálbér alatt és nem jelentettek be. A főnök néha hozott be valami nasit, mintha az valami k.-rva nagy bónusz lenne és dicséret.

Aztán csodálkoztak, hogy lelépek, egyik-napról a másikra.

Azóta természetesen vettek fel plusz embereket a munkakörökbe.

Gondolom nem találtak még egy olyan balf mint én.


Viszont azt nagyon bánom, hogy nem gyűjtöttem bizonyítékokat, anyagot és nem jelentettem fel őket...


Elnézést kérdező, hogy nem teljesen a kérdésre válaszoltam.

2018. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan így nem, eddig ahol dolgoztam, ott elég alapnak számított, hogy a nagyobb sikereket elismerik és jutalmazzák, én is kaptam már így jópár bónuszt meg mindenféle céges kütyüt.
2018. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen.
2018. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor odakerültem 4 és fél éve akkor karácsony előtt kaptunk 1-1 csomag, viszonylag minőségi szaloncukrot. Na azóta a főnök annyira nem jön le, hogy csak megmondja "kellemes ünnepeket nektek" és fel van háborodva ha a raktárvezető nem rendez a dolgozók pénzéből évvégén főzést...
2018. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!