Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kössem fel magam,...

Szerintetek kössem fel magam, ha úgysem érdekel különöseben semmi és nincsen célom az életben?

Figyelt kérdés
Igazából amióta csak az eszemet tudom, nincsen semmi komolyabb célom, pusztán egyik napról a másikra tengődök. Nem is hiszem, hogy lesz bármi célom a továbbiakban sem, nincs semmi olyan munka amit szívesen végeznék, az összes csak egy nyűg, semmi olyan hobbim vagy vágyam nincs, ami miatt megérné hajtani, családot egyáltalán nem akarok, nem mintha sok esélyem lenne rá amúgy is (nem is voltam még nővel sosem, nem is leszek). Tehát lényegében csak úgy vagyok, bármi elképzelés nélkül. Azon gondolkozok egy ideje, hogy mi értelme ennek? Nem lenne teljesen mindegy, ha felkötném magam és ezzel megspórolnék X év teljesen felesleges kínlódást?
2019. okt. 4. 19:16
 1/10 A kérdező kommentje:
25F
2019. okt. 4. 19:16
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Inkább kezeltesd a depressziód.
2019. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is 25 vagyok. Hasonló helyzetben. Én úgy vagyok vele, hogy ha már kaptam egy életet, végig élem, lesz ami lesz, több úgy sincs.
2019. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Senkinek nincs csak úgy alapból értelme az életének. De a legtöbben találnak neki valamit. Valaki karriert csinál, mások gyerekeket, megint mások pogácsát az unokának.
2019. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Megértelek, hasonlóképp érzek én is mostanság. Talán mégis meg kell látnunk egy apró fénysugárt ami mentén továbbhaladhatunk. Kutass minden erőddel, és szerintem találhatsz majd valamit jót.
2019. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lenne hozzá bátorságod?
2019. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Én úgy vagyok vele, hogy ha már kaptam egy életet, végig élem, lesz ami lesz, több úgy sincs."


De minek végignyomni, ha úgy is szar az egész? Ha elkezdesz nézni egy filmet és 40 perc után rájössz, hogy egy kalap szar az egész, és nem fog lekötni egy percig, akkor mi értelme végignézni 3-4 órán keresztül?

2019. okt. 4. 19:28
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
,,Nem nekünk kell megtalálnunk az élet értelmét, hanem az életnek kell megtalálnia a mi értelmünket”
2019. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez depresszió, kezeltesd magadat.

Keress barátokat, csak van legalább egy. Menj el programokra, fesztivál, buli, koncert, hallgass zenét, fiatal vagy, nem 90 éves papa, aki már a halált várja.

Keress egy hobbit például motorozàs, videószerkesztès, barkàcsolàs, fotózàs, festès, akármi. A lényeg, hogy a szabadidődet hasznosan töltsd, hogy ne legyenek ilyen idióta gondolataid. Én most például nyelvet kezdtem el tanulni, ha épp nem azt tanulom, akkor videókat nézek arról a szakmáról amit épp tanulok, esetleg sorozatozok, de szoktam írni is, gyk-zni is, és edzeni is el akarok kezdeni majd jövőre.

Ami hasznos lehet neked a hobbin kívül: Nyelvtanulàs, edzès valami új szakma tanulása, olvasàs. Biztos van valami ami érdekel, legalább egy dolog. Mi az ami már suliban is tetszett tantárgy? Kapaszkodj abba, nézz ahhoz szakmàt, tanuld ki és már legalább a munkádat szeretni fogod.

Ha már vezetni szeretsz lehetsz busz vagy kamionsofőr, vagy futár, csak képezni kell magadat. Ha szereted az akvarisztikàt/àllatokat menj állatboltba. Szóval mindig tudsz valamibe kapaszkodni.

Maradt a pàrkapcsolati téma, abba már csak akkor vágj bele, ha fejben minden rendbe jött, utána kezdj el ismerkedni kávézókban, összejöveteleken, neten, stb. Meg lehet próbálni a Tindert is. Én trollkodàsból mentem fel Tinderre, mégis ott ismertem meg a páromat, akivel már egy éve együtt vagyok. Csodàk vannak, csak higgy magadba! Mély ez a helyzet, én is átéltem többször is, de megtaláltam a kiutat.

2019. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia. Szerintem beszélned kellene legalább egy baráttal. Vagy írj nekem privátban! Biztos depressziós vagy.
2019. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!