Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a pasi szórakozik velem?

Ez a pasi szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves pasi,én nagyon kedvelem,elvileg ő is engem ,sőt, elvileg IMÁD. Ahoz képest ír egy évben egyszer. Beszéltem vele ,és mondtam,hogy én nem nagyon merek írni.. Erre azt mondta,hogy ne csináljam már..bármikor írhatok,mert bír engem, meg nem zavarom,meg írjak nyugodtan stb.

Ahoz képest ha írok, mi jön? Egyszavas válasz,meg ilyen tökre lerázos stílust vesz néha elő..De azért írjak bármikor ,mert bír..most akkor mi van?


2019. okt. 7. 21:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sőt azért volt ,hogy lerázott. Meg lb akármit írok, ír rá egy ilyen hogy pl: jól van. Meg igy van. Meg jaja.
2019. okt. 7. 21:20
 2/12 anonim válasza:
Utál téged.
2019. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Idôközben gondolom jóban lett màs lànyokkal is, és most valaki màsnàl teper épp.
2019. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet nem az az irkálós fajta. Próbáld ki, hogy te se írsz neki, ha keresni fog akkor akar valamit ha nem akkor meg nem kell erőltetni.

Én egy csajjal vagyok pont így de ő is állítja, hogy tökre jól elbeszélgetünk holott kb. neki is csak 1 szavas válaszai vannak.

2019. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha nem írok nem igazán kere. Vagyik keres de elég ritkán:/..viszont kb minden szó után sziveket ír. És egyszer full cuki , a másik pillanatban ,meg hideg, és semleges. Élőben meg a nyakamba ugrik. Aztán otthagy. Nem tudom eldönteni mi jár a fejében.
2019. okt. 7. 21:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az, hogy nem te vagy az egyetlen csaj, akivel ezt csinálja. Azért viselkedik így, mert melletted még a többi lánnyal is foglalkoznia kell. 😁
2019. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy mielőtt bárki túlgondolná. Csak haverok vagyunk,haverságról van szó,mertolyan a srác munlahelye hogy nem igazán tud kapcsolatot tartani miatta.
2019. okt. 8. 00:18
 8/12 anonim ***** válasza:

“ Amúgy mielőtt bárki túlgondolná. Csak haverok vagyunk,haverságról van szó,mertolyan a srác munlahelye hogy nem igazán tud kapcsolatot tartani miatta.”


Édes kicsi naív gombóckám... 😃 persze-persze, a melója miatt nem dughat szegény fiú. És téged nagyon kedvel, épp csak évente egynél többször nem jutsz eszébe. Jól van, hát hidd ezt, ha el akarod hinni.

2019. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tud párkapcsolatban lenni,mert vándorol. Élőbe jól kijövünk,de nem is akarok semmit tölle és ő se tőlem.

Csak egyszerüen nem értem,miért kéri akarja,hogy leressem,haz aztán nem akar beszélni. Élőben még lazán rámszólta ,hogy nem is keresem.. Pedig jól esik neki. Tiszta ellent mondásos néha.

Meg ahogy ír az is. Egyszer szivecskee meg pirulós smile meg szivecske szemű smile ,majd hirtelen fogja és ilyen: igy van. Jah. Meglesz.

Én meg nem értem,hogy most akkor mit akar.

2019. okt. 8. 15:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Én annyi szívecskét küldök neked, hogy besz@rsz!

Pedig nem is szeretlek.

2019. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!