Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ilyenkor mi van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi van, mit érezhet, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Hol kezdjem? Középiskolába kerültem beléptem a teremben, leghátul ült, rögtön kitűnt a tömegből(30 fiú, 3 lány az osztály arány). Az az igazi sármos, macsó, magas, helyes fiatal ember megfogta a tekintetem. Végig tekintettem a többi osztálytársamon, hozzájuk képest egy igazi álom pasi volt. Észrevettem, hogy nagyjából kikkel haverkodik, sikerült bekerülnöm a haveri körébe, mindenkivel egész jól kijövök, eljárunk a társasággal bulizni stb.

De kb 1-1,5 hónapja észrevettem, hogy már nem csak simán tetszik nekem, hanem teljesen beleszerettem. Egyszerűen nem látom a hibáit, nem zavar az sem, hogy dohányzik, sem az, hogy volt már rendőrségi ügye még a múltban, nem érdekel, hogy elég sokat iszik, nagyon közeli barátságot ápolunk egymással.

És ő az egyetlen ember aki megtudott változtatni engem, rátudott venni, hogy másképp hordjam a hajamat, változtassak az öltözködésemen, a stílusomon stb. Pedig eddig a saját szüleim sem tudtak ezekben hatni rám, erre belép Ő az életemben és rögtön hajlandó vagyok változni.

Na most a következő a helyzet: Szokta simogatni a hátam, ha bulizni vagyunk szoktunk együtt táncolni, akkor átkarolja a derekam, megölel stb.

Szokta dicsérni ha új dolgot lát rajtam azt, szereti tapogatni a hajamat, azt mondta a múltkor is, hogy imádja rajtam a hajamat, szépnek tartja az arcom, gyakran mosolyog rám, sőt védett is már meg.

Egyik srác elkezdett velem kötekedni és Ő lépett közénk, utána meg mondta Nekem, hogy mit képzel ez a kis csicska magáról, hogy mer velem így beszélni, hozzám képest egy senki a csávó stb.

Pedig még akkor nem voltunk ilyen jóban.

Viszont mostanában nem keresi annyira a társaságom, nem hív magával sehova, nincs normális témánk, kerüli a szemkontaktust stb.

A srácnak nincs senkije, sőt meglepő módon még nem is volt senkije soha.

Nem tudom mire vélni ezeket a lépéseit.

Szerintetek szórakozik velem vagy mi a helyzet?

Elnézést a hosszú szövegért és az esetleges helyesírási hibákért!



2016. márc. 15. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem vigyázz vele. Sok fiú tényleg csak szórakozik a lányokkal sajnos. Szerintem ne mutasd ki neki az érzelmeidet, és akkor ha tetszel neki, úgyis kezdeményez :)
2016. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha még nem volt barátnője,akkor Lehet hogy pont azért kerüli a szemkontaktust mert felénk észavarba jön. Amíg nem volt beléd zúgva addig mert veled nyiltan kommunikálni, de aztán beléd szeretett és egyszerűen nem mer nyitni.


A másik lehetőség az hogy egyszerűen megunt, vagy csak "játszik" veled.

2016. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már terjesztették azt, hogy együtt vagyunk, sokan mondják, hogy biztos bejövök neki, de nem tudom.

Nőnapkor sem köszöntött fel, a haverja felköszöntött, ő nem.

Minden esetre furcsa.

2016. márc. 15. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
4202369????
2016. márc. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!