Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elviselni a lét...

Hogyan lehet elviselni a lét tudatát?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy ki vagy mi teremtette a Földet, vagy épp a Mátrixban élünk, egy biztos:

Van egy másik világ és azt is kellett, hogy valaki teremtse.

Illetve aki azt teremtette, az is jön valahonnan.

Környezetben el van foglalva mindenki a kis emberi szarjaival, bele se gondol ezekbe.


2019. okt. 8. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy eddig is tetted.
2019. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy nem hagy békét
2019. okt. 8. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Fú nagyon sok minden van amit nem tud feldolgozni az agyam, amikor elkezdek gondolkodni azon pl hogy mennyi minden van az univerzumunkban, hogy az milyen hatalmas és hogy mi van azon túl esetleg.. meg azon túl, meg azon meg azon... Na ebbe pl krvára bele tudok őrülni.
2019. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Pár napja néztem egy dokut a világűrről. Aszongya a tudós: Az ismert tény, hogy az atomjaink, amikből vagyunk, felrobbant csillagokból származnak. De simán lehet, hogy a jobb és bal kezünk atomjai két külön csillagból. Na bááááázzzeg, ezen lefagytam. Amúgy nem szabad ilyesmin gondolkodni, mert megmakkan az ember.

Boldogok a lelki szegények. Szóval jobb annak aki a napi kis szarjaival van elfoglalva.

2019. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Mivel ezt senki nem tudja biztosan így feleslegesen rágódsz. Éld ami van és érezd jól magad, ennyi.

Meg szerintem túl sok időd is van :D

2019. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!