Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valakiről a 12. hét után...

Ha valakiről a 12. hét után derül ki, hogy terhes olyan indokkal elvégzik az abortuszt, hogy képtelen elviselni a terhesség tudatát?

Figyelt kérdés
igaz,csak petting volt,de teljesen ki vagyok készülve,mert mintha kevesebb lenne a menstruációm,bár igaz,az esetleges teherbeesés óta mindig megjött nagyjából mikor kellett.
2010. ápr. 30. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Csak a magzat betegsége esetén lehet abortusz a 12.hét után!!!!!
2010. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mázlid van akkor igen, de lehet mire elintézel mindent addigra már késő lesz:( mennyi idős vagy tudod?
2010. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Először azt kellene inkább kiderítened,hogy terhes vagy-e.
2010. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Pettingből nem lehetsz terhes. Van menstruáció is, akkor nem értem miért izgulsz! Hány éves vagy? Tudom, hogy kötözködésnek tűnik, de érdemes lenne olvasni ilyen típusú könyveket. Ha nagyon fiatal vagy érdemes tudni, hogy hogyan lehet védekezni, és mitől lehet teherbe esni.

Gy

2010. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
egész pontosan mi volt az a petting, ami okot adna arra, hogy esetleg terhes légy?
2010. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
ez deszar...
2010. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
petting során,ha sperma kerül be a kézről,akkor is lehetsze terhes.szerintem vegyél egy tesztet,ha menzid is volt,akkor nagyon kicsi az esély terhességre.és nagyon fura lenne,ha 12.hétig nem vetted volan észre,ha terhes vagy.és a 12.hét után már a magzatnak törvényben írt jogai vannak az élethez.csak akkor végeznek abortuszt,ha beteg a baba,vagy az édesanyja életét veszélyezteti.szedj inkább fogamzásgátlót,akkor nem kéne paráznod.
2010. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előbb inkább csinálj tesztet
2010. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Pszichológus szakvéleménye kell,alapos vizsgálat után.
2010. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!