Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy ettől ennyire...

Normális, hogy ettől ennyire ideges lettem? Vagy én vagyok a türelmetlen? Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Buszon történt, nagy volt a tömeg, én álltam egy olyan széknél, amit így fel lehet hajtani. Felszállt egy babakocsis nő plusz vele volt még egy kisgyerek. A babakocsit betolta elém, a gyerekét leültette mellém (a másik székre, amit ugyanúgy le lehet hajtani) Na most így kb be lettem szorítva, esélyem se volt mozdulni onnan, de mondom mindegy is, majd elég lesz akkor, ha le akarok szállni, mivel az egyik gyerek a babakocsiba, a másik mellettem a széken, senki egy szót se szólhat, nem vagyok útba. Ez így is történt, de persze a gyereke mellettem folyamatosan rám dőlt, a nadrágomba kente a nyalókáját stb, anyuci persze rá nem szólna. Amikor szállnék le, akkor meg direkt rugdos a lábával a gyerek, hogy el ne tudjak sétálni előtte, rugdos és figyeli a reakciómat, anyuka természetesen itt is pont telibe kaksizta hogy a gyereke egy neveletlen szrdarab. Mindegy, nagy nehezen átvergődtem magam, de már rohadt ideges voltam, amúgy is utálom a kölyköket, ez meg aztán pláne felidegesített, legszívesebben megütöttem volna. Rászólni nem akartam a gyerekre, nem az enyém, ráadásul ha megteszem én vagyok a szemét. Annyira dühített a dolog, hogy borzasztó, arról nem is beszélve, hogy ezelőtt az incidens előtt volt egy másik gyerek a buszon aki meg mögöttem azt hitte hogy mászókán van, arra se volt rászólva...

2019. okt. 10. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Normális volt a reakciód.
2019. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%

"gyereke egy neveletlen szrdarab."

Te is egy gyökér lehetsz,ha egy kisgyerekről így beszélsz. Oké,csúnyán viselkedett,de ez az anyja hibája,hogy nem nevelte meg,szólt rá.

2019. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor ne magadban dühöngj. Szólj rá bátran az anyukára.
2019. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha egy neveletlen szrdarab akkor az, minek szépítsem?


Az a gond, hogy ha rászóltam volna, biztos beszól az anyja, hogy én minek szólok rá az ő gyerekére. Így legalább "csak" a szrdarab miatt szenvedtem, úgy meg még kaptam volna az ostoba anyjától is. De lehet a következő alkalommal betelik a pohár, igazából így is majdnem mindennapos, hogy ostoba szülők még ostobább gyerekei táncolnak az idegeimen. Van, hogy kitudom zárni őket, zenét hallgatok utazás közben meg minden, de sajnos ez pont egy olyan eset volt, ahol ezt nem tudtam megtenni.

2019. okt. 10. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

#5 dühönhetsz itt pedig igaza van a kérdezônek.


Egyszerűen nincs megnevelve rendesen a gyerek

2019. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólhattál volna,de kizárólag csak az anyjának. Ha a gyereknek ez eddig is meg volt engedve,akkor úgysem fogja érteni,hogy neked mi a bajod a viselkedésével.Biszont az anyja legalább észbe kapnak,hogy nem az ő gyereke körül forog a világ. Én inkább sajnálom a gyereket,mert ha most azt gondolja,hogy mindent megtehet,nagyobb korában sok olyan emberrel fog találkozni,akik nem fogják tolerálni a viselkedését.
2019. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

A gyerekek akkor ilyenek pont mikor le vannak ejtve


A gyerekek alapbol mindennel es mindenkivel jatszanànak alapbol azert is volt benne düh mert senki nem foglalkozott vele es mivel latta hogy az anyja nem is tud igy gondolta legalabb a mellette ülö. Ök még nem tudjàk azt hogy vadidegentöl ne varjanak srmmit mert nem olyan a vilag. Egyenesen latszik az is hogy bantotta hogy elmesz jatek helyett es jött a dühös a rugdosas. Ök még nem tudjàk mashogy kifejezni az erzelmeiket illetve hazudni (hogy jopofat vàgok akkor is ha utalom a vilagot, erre a hazugsagra csak nagyobbak képesek)


Röviden. A gyerekek sokszor erzik azt hogy elvannak hanyagolva nekik jatek lenne a vilag eleve nem ertik azt sem miert kell kussban bambàn ülni. Es a tetejebe az erzelmeiket leplezni sem tudjak.


Az anyukanak kellett volna valahogy lekötni a kicsit de tömegben meg babakocsival a nyakaban szinte lehetetlen. Sokan alkalmazzak is hogy telot nyomnak a kezükbe ami a kicsikre ugyan karos igy kikapcsolni az agyukat zombi üzembe de sokan hasznaljak kinbol mint megoldast.


Szoval nem neveles kerdese az hanem èrettseg kerdese hogy egy gyerek kepes e màr mast mutatni a külvilagnak mint amit érez.


Me vedd magadra.

A szituban Mindenki szenvedö alany volt. Gondolom az anyukanak is helotja van a cügölös buszozastol meg a gyerekeitöl is, a gyereknek attol hogy mindenki le.szrja, az utasoknak meg egymastol.

2019. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Lasd pl a gyerekek bujocskanal is elàruljàk magukat hogy itt vagyok, mig kicsik.

Az ember nem ugy születik hogy hazudni tud, azaz hogy leplezze az erzelmeit.

Megfogalmazni nem tudja hogy jatszani akar veled, kezdemenyezni nem tudja hogyan kell, marad az elkeseredett düh, azt meg megint nem tudja leplezni kezelni, az anya meg önmagaban is kinlodott a kocsival meg mindennel gondolom nem volt a toppon sem, nem csoda ha ök is mar csak beszolni tudnak ha incidens van mert màr bele vannak öszülve, ö ezt nonstop kapja valoszinü.majd ha nagyobb lesz akkor màr tud fülessel lesz.rni mindenkit mert mar tudja hogy a vilag miröl szol hogy lesz.r mindenki mindenkit.

2019. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van,nincs megnevelve. De ő akkor is egy KISgyerek. És undorító amikor egy 2-5 éves gyerekre mondják,hogy neveletlen szrdarab. Felfordul a gyomrom az ilyen primitív gyökerektől.
2019. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A gyerek nem dühből rúgdosott. Inkább csak lóbálta a lábát, és nézte a reakcióm hogy na erre mit lépsz.. egy igazi kis szemét volt. Nekem senki ne jöjjön azzal hogy "jaj a gyerek nem szemét, nem szrdarab" stb mert igenis képesek gonoszak lenni. Attól hogy gyerekek még ők is emberek, nem kell őket állandóan isteníteni. Nem az összes gyerek ilyen köcsög természetesen, hál isten még vannak jól nevelt gyerekek is, csak sajnos több ilyet látok, aki egy SZRDARAB! És tudom, a szülő a hibás, de ettől a ténytől még ugyanúgy utálni fogom ezeket a gyerekeket.
2019. okt. 11. 05:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!