Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek ezen...

Csak engem idegesítenek ezen az oldalon a megkeseredett emberek?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam, próbáltam néhány tanácsot adni legfőképp "felnőtt párkapcsolatok " témában. Sok olyan kérdesre válaszoltam hogy " mit tennétek a helyemben..." " mit gondoltok erről/arról.."

Leírtam mindig én mit hogy látnék jónak, és rendre le vagyok pontozva. Akinek nem egyezik a véleménye az enyémmel az egyből lepontoz. Holott csak leírtam mit gondolok , hiszen az volt a kérdés szóval nem értem miért ne lenne hasznos a válaszom...


Tudom, ez legyen a legnagyobb bajom. Van normális életem, csak fent akadtam rajta egy kicsit, hogy nem az első alkalom hogy veszem a "fáradságot" hogy saját tapasztalatomat megosztva írok valamit, és akinek nem tetszik lepontoz. Miért kell ez? Jobb kedvük lesz tőle?


2019. okt. 11. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell komolyan venni. Itt még azt is lepotozzák aki bármilyen választ ír. Többségben trollkodók akik erre élveznek.
2019. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem ítélkezem, ez egy ilyen depressziós ország.

Csak azokat nem szeretem akik kényszeresen napi szinten írnak ki kérdést valamiről, és nem is segítséget várnak, csak hisztizni akarnak.

2019. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez nem hiszti akar lenni.

Csak a sokadik jó szándékkal írt válaszomat pontozzák le , nem értem miért élvezet.

2019. okt. 11. 11:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert nincs életük. Aztán ez okoz nekik örömöt.
2019. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Engem is nagyon idegesítenek. A sok lelkileg feszült ember, a passzív agresszív és flegma kioktatások, a lepontozások néha elveszik a kedvem az oldaltól, főleg mikor valami durvább hangvételű kommentet vagy privát üzenetet is kapok.
2019. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Itt a gyakorin van több olyan kategória/alkategória, ahol szinte lehetetlen, hogy 50% felett legyen a válaszod hasznossága, bármit is írsz. Ha ez ennyire számít neked, keress olyan kategóriát (vagy más fórumot), ahol értelmesebb az olvasótábor, és többre értékelik, amit írsz - feltéve, hogy te is igyekszel hasznos válaszokat adni.

Ha csak ez a kategória érdekel, akkor pedig engedd el ezt a dolgot, ne bosszankodj feleslegesen mások butaságán. Nekem általában az a célom, hogy a kérdezőknek segítsek a legjobb tudásom szerint, még ha a válaszom néha szembe is megy az általános vélekedéssel. A lepontozás nem érdekel :)

2019. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából pont ez az , hogy nem számít ez nekem,nem azért írogatok választ hogy felpontozzanak hanem csak megosztom hogy én hogy látok bizonyos helyzeteket. Pont ezért nem számítottam rá, és csodálkoztam rajta.De ezek szerint akkor más is tapasztalta
2019. okt. 11. 12:06
 8/13 A kérdező kommentje:

Olyan érzésem van , hogy ha lenne olyan kérdés hogy jobb vagy balkezes vagy és én odaírnám hogy jobb, lepontozna egy szerencsétlen balkezes.


Na de mindegy, ennyi baj legyen

2019. okt. 11. 12:12
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Rengeteg embernek az szórakozást jelent, hogy névtelenül beszólogathat, az internet, ahogy ez az oldal is, ebben túl nagy szabadságot ad sajnos.
2019. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem, engem is.
2019. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!