Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek ezen...

Csak engem idegesítenek ezen az oldalon a megkeseredett emberek?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam, próbáltam néhány tanácsot adni legfőképp "felnőtt párkapcsolatok " témában. Sok olyan kérdesre válaszoltam hogy " mit tennétek a helyemben..." " mit gondoltok erről/arról.."

Leírtam mindig én mit hogy látnék jónak, és rendre le vagyok pontozva. Akinek nem egyezik a véleménye az enyémmel az egyből lepontoz. Holott csak leírtam mit gondolok , hiszen az volt a kérdés szóval nem értem miért ne lenne hasznos a válaszom...


Tudom, ez legyen a legnagyobb bajom. Van normális életem, csak fent akadtam rajta egy kicsit, hogy nem az első alkalom hogy veszem a "fáradságot" hogy saját tapasztalatomat megosztva írok valamit, és akinek nem tetszik lepontoz. Miért kell ez? Jobb kedvük lesz tőle?


2019. okt. 11. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#8: Velem sokszor történt hasonló. Pl. mikor fekszik le este a gyereked? Leírom, hogy mikor, erre lepontozzák :D Mert nekik nem akkor fekszik le :)
2019. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Oh az semmi. Nézd meg 0%-on vagyok. Minuszba lennék már ha lehetne 0 alá pontozni.

Mert én nem azt írom amit a kérdező hallani akar. A többi hsz-elő meg csak gyűjti a pontokat.

2019. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, engem is bosszant, valamikor hatalmas "regènyeket" írok amiket tanácsnak szànok és persze lepontoznak, vagy az a kérdés, hogy "x vagy y választanátok?" És mindegy, hogy ki melyiket írja mindenkit lepontoznak, ez a kedvencem.
2019. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!