Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van gyakorikérdéseken...

Miért van gyakorikérdéseken ennyi bunkó, megkeseredett ember?

Figyelt kérdés

2019. febr. 3. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan beszólogatni járnak ide, sok az ilyen " ki ha én nem " típusú ember, és ügye mint tudjuk arrogancia is nagy szerepet játszik jelenünkben.
2019. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt kiélhetik az előítéleteiket. Valamilyen szinten mindenki azért van itt, mert a válaszaival, tanácsaival úgy érezheti, hatással van esetleg hatalommal van egy másik ember élete fölött. Főleg ha a sajátja fölött már elvesztette azt. Könnyebb magasabbrendűnek érezni magunk, emiatt bunkóvá válni, elmondani másoknak mennyire szarok, mint a problémáinkkal foglalkozni. Legalábbis szerintem.
2019. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert akinek van élete, és boldog, az nem itt lóg.
2019. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Anyádért.
2019. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmeséltem egy sztorizós kérdésnél, hogy mennyire kiborított egy imserősöm a viselkedésével, mire megkaptam, hogy munkám és szexualitásom miatt frusztrált nyomorék vagyok, és erőszakos is. Egy olyan oldalon, ahol 4 sorból kompletten diagnosztizálják a mentális, érzelmi, családi, szexuális, stb állapotod, vagy mindenki zseni, vagy mindenki egy kisebbségi komplexusos nyomi. A másodikra tippelek.
2019. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Normális emberek is vannak itt, csak ők vannak kevesebben. a Többség meg tényleg itt éli ki a frusztrációját.


Tessék egy friss élményem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__97..


Csak válaszoltam teljesen normálisan egy kérdésre, azonnal ezt a választ kaptam:

"#1: Ha csak szobabérlésre futja, miből lesz lakókocsi meg pénz a fenntartásra két hónapig jövedelem nélkül?:)"

2019. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen nem kell velük foglalkozni...
2019. febr. 3. 17:52
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak az idegesítő amikor csak ilyen emberek válaszolnak. És már rengeteg válaszom van, de egy sem segített...
2019. febr. 3. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt bármilyen véleményt leírhat bárki szinte következmények nélkül.
2019. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert nekik könnyű a képernyő mögül becsmérelni és megalázni a másikat. Pont egyik nap kitettem egy kérdést, erre 2ből 2 ember a helyesírásomat kezdte el oltogatni. Visszaírtam az egyiknek, mire a másik levonta az egy soros válaszomból, hogy fölényeskedem... Természetesen a kérdésemre egyik sem válaszolt...
2019. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!