Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeribtetek az normális, hogy...

Szeribtetek az normális, hogy nem hagyott a biztonsági őr a Rossmanban vásárolni, mert folyton a nyakamban volt?

Figyelt kérdés

Az tuti, hogy panaszt hagytam volna, ha lenne oldaluk, de ez most nyílt.

Glamiur-napok voltak, kezemben a sok kupon, hogy most aztán jól körbenézek, mert egy ideig nem vásárolok ott. Annyira idegesítő volt, hogy valahol a hajlakknál rám akadt és jött mellettem sorról-sorra, de komolyan semmit sem tudtam megnézni. Meg hamarabb el is jöttem, mert annyira idegesített. Mert elovastam egy cínkét, akkor odaállt és elkezdte mellettem pakolgatni a samponokat. Akkor jött utánam. Nem tudom, mit hitt, hogy majd a táskámba csúsztatom, mert kezembem volt 3 kupon. Meg mert 22 évesen általában fiatalabbnak néznek. És bár nem terveztem, de elmentem tampont venni rohadj meg, jött utánam, hogx majdnem a kezébe adtam, hogy pakoljad vissza... Mostani eszzemmel megtenném. Azért a rengeteg pénzért az a minimum, hogy ne úgy bánjanak vele, mint egy tolvajszarkával. Van másik a városbann, nem muszáj itt vásárolnom, teljesen rám tapadt. Attól, mert gyereknek nézek ki, még ki tudom fizetni, meg sosem loptam, mert nem ér annyit a mini tampon, hogy bevigyenek a rendőrségre miatta, meg amúgy sem fordult meg ilyen a fejemben soha. Soha nem akartam lopni, inkább nem veszek. Inkább hagytam a többit és mentem fizetni, ja mert azt is szoktam...


Jártam egy másik Rossmanba másik városban, ott sosem bántottak. De emlékszem, még gimis koromban js folyton ezt csinálták, volt, hogy nem engedte addig kifizetni, még vissza nem nézte a bizti a kamerát és jelt adott, mert bevásároltam a koliba.


Attól, hogy fiatalabb vagyok, nem lehet pénzem, meg nem vásárolhatok. Az meg tavasszal volt velem ugyanez Glamiur napokon, hogy kivágtam a kuponokat, megnézegettem minkell, elolvastam a flakont, és akkor a dm-ben közli tőlem 5 centire a nő, hogy "ez a kiscsaj meg lopni akar". Rohadjatok meg mocskok, én is dolgozok a pénzért, mint ti, akkor ahova tudtam, csak leírtam az értékelést.


Glamour-napok ide vagy oda. Bezzeg ilyen 40 éves néniket nem zaklattak. Annyira ideges lettem, de komolyan...


2019. okt. 12. 09:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%
miért nem szóltál oda neki? néha gondolkodni is kéne.
2019. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Velem egyszer egy h&m-ben volt ilyen, én beszóltam neki..
2019. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de nagyon sok drogériában ez a helyzet, tapasztaltam. Miért nem írtál bele a panaszkönyvbe?
2019. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Ugasd le nyugodtan legközelebb. Hàt nehogymàr. Ezek nagyrészének iskolàja sincs. A nyolc osztàlyra elvégezte a 3 hónapos biztonsàgi ör tanfolyamot és ennyi.
2019. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
En eleg jo korulmenyek kozott elek, es latszik is rajtam. Viszont a drogerias biztonsagi orok (eladok is) ugy kovetnek, mintha meggyozodesuk lenne, hogy a 90 ftos borotvat kartonokkal fogom a taskamba rakni..:D
2019. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
11%
Ez a dolga, ezért fizetik. A Szent Lyukba helyezendő tampon pedig nem fegyver, hogy azt megpillantva inkább hagyja, hogy kirabold a drogériát.
2019. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
De nem értem, az ilyen boltokban nincs vonalkód leolvasó rendszer ami a kijáratnál csipogna ha valaki lopni akarna?? Még nem voltam Rossmanban meg külföldön lakom, de itt minden drogériában van ilyen és az eladók sem lihegnek a nyakába az embereknek.
2019. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"De nem értem, az ilyen boltokban nincs vonalkód leolvasó rendszer ami a kijáratnál csipogna ha valaki lopni akarna??"


Dehogy nincs. Még egy szarságos rúzson is van. Szóval én sem értem.

2019. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem is egyszer megcsinálta. Én szívbaj nélkül befogtam őt segíteni. Pont egy bizonyos fajta gyógytea keveréket kerestem, megkértem, hogy ha már itt van, segítsen. Segített is, buzgón olvasta ott az összetevőket, végül találtunk.
2019. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

6-os,hogy te milyen szexista egy barom vagy?


Másrészt talán, ha elköktesz ott több 10.000 forintot akkor ne azzal szórakozzon, hogy követ, meg tolvajként kezel. Másrészt nem tudtam megnézni semmit sem, mert egyszerűen a nyakamban volt, meguntam, megnéztem mást, erre oda is követett... Szerintem látta rajtam, hogy tudom, mit művel, de csak jött, érted... Majd elegem lett és inkább elmentem fizetni. Szerintem ez túlmegy már minden határon még azon is, hogyha meg van győződve, hogy valaki tolvaj. Meg azon hogx fiatalabbnak nézel ki és mindent megtehet veled, aztán még mindezért az élményért fizetek is. Ezért nem léptem be Rossmanba majdnem 6 évig.


Amikor meg be is szólt a nő, akkor éppen szulfátmentes sampint kerestem... Szánalom.


Meg nekem ez volt az utolsó Glamour napok, az tuti.

2019. okt. 12. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!