Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeribtetek az normális, hogy...

Szeribtetek az normális, hogy nem hagyott a biztonsági őr a Rossmanban vásárolni, mert folyton a nyakamban volt?

Figyelt kérdés

Az tuti, hogy panaszt hagytam volna, ha lenne oldaluk, de ez most nyílt.

Glamiur-napok voltak, kezemben a sok kupon, hogy most aztán jól körbenézek, mert egy ideig nem vásárolok ott. Annyira idegesítő volt, hogy valahol a hajlakknál rám akadt és jött mellettem sorról-sorra, de komolyan semmit sem tudtam megnézni. Meg hamarabb el is jöttem, mert annyira idegesített. Mert elovastam egy cínkét, akkor odaállt és elkezdte mellettem pakolgatni a samponokat. Akkor jött utánam. Nem tudom, mit hitt, hogy majd a táskámba csúsztatom, mert kezembem volt 3 kupon. Meg mert 22 évesen általában fiatalabbnak néznek. És bár nem terveztem, de elmentem tampont venni rohadj meg, jött utánam, hogx majdnem a kezébe adtam, hogy pakoljad vissza... Mostani eszzemmel megtenném. Azért a rengeteg pénzért az a minimum, hogy ne úgy bánjanak vele, mint egy tolvajszarkával. Van másik a városbann, nem muszáj itt vásárolnom, teljesen rám tapadt. Attól, mert gyereknek nézek ki, még ki tudom fizetni, meg sosem loptam, mert nem ér annyit a mini tampon, hogy bevigyenek a rendőrségre miatta, meg amúgy sem fordult meg ilyen a fejemben soha. Soha nem akartam lopni, inkább nem veszek. Inkább hagytam a többit és mentem fizetni, ja mert azt is szoktam...


Jártam egy másik Rossmanba másik városban, ott sosem bántottak. De emlékszem, még gimis koromban js folyton ezt csinálták, volt, hogy nem engedte addig kifizetni, még vissza nem nézte a bizti a kamerát és jelt adott, mert bevásároltam a koliba.


Attól, hogy fiatalabb vagyok, nem lehet pénzem, meg nem vásárolhatok. Az meg tavasszal volt velem ugyanez Glamiur napokon, hogy kivágtam a kuponokat, megnézegettem minkell, elolvastam a flakont, és akkor a dm-ben közli tőlem 5 centire a nő, hogy "ez a kiscsaj meg lopni akar". Rohadjatok meg mocskok, én is dolgozok a pénzért, mint ti, akkor ahova tudtam, csak leírtam az értékelést.


Glamour-napok ide vagy oda. Bezzeg ilyen 40 éves néniket nem zaklattak. Annyira ideges lettem, de komolyan...


2019. okt. 12. 09:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A másik, hogy nekem ninncs bátorságom beszólni.
2019. okt. 12. 13:30
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Az nagy baj. Pedig úgyse bànthat.
2019. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

Ne foglalkozz vele, hadd mászkáljon utánad, ha nincs jobb dolga. Ha látja hogy zavarban vagy tőle, csak még jobban rád mászik. De megkérdezheted, hogy "Valami probléma van ?!" Akkor odébb oldalog és talán keres más alanyt magának.

Régebben elég sok üzletben, főleg drogériákban voltak biztiőrök és jártak az emberek nyakára. De én már évek óta alig látok egyet-egyet. Felénk már DM-ben sincs régóta. Ezen is spórolnak az üzletek.

Ha mégis gyanusítana esetleg, akkor a kamera felvételeket is vissza lehet nézetni plusz, bizonyíték ha nincs, nyugodtan írd be a panaszkönyvbe.


Üdv. Egy 40 éves nénike :DDD

2019. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hanem, hogy fiatal vagyok, akkor bánthat. Egy idősebb nővel nem meri megcsinálni, azt hitte 14 éves vagyok. Igen, eléggé összezavart, otthagytam mindnet, meg sem néztem, mert ott kihegett a nyakamban. Átmentem máshova, oda is követett... Megibt követett. Balra néztem, megint ott volt a nyakamnál.


De valószínűleg soga többet nem megyek be abba a boltba, kapják be... Van másik bolt, vissza kellettt volna pakolnom nindent, vagy lerakni a boltközepére, hogy majd megveszem más ol, ahol nem néznek tolvajnak...


Igen, zavart lettem, de ezt nem csinálhatják, meg akkor nézze át a táskám... Mondjuk kehet elszámoltatna a féléves szempillaspirállal, hogy tuti onnan loptam, be van száradva, de biztos onnan loptam el. Meg mert ilyenkor kicsit jobban körbenézel, mire milyen kedvezmény van, szintén nem tolvajszarka vagy.


Meg én alapból imádom a drogériákat, na nem kifosztani, hanem csak nézelődni is...

2019. okt. 12. 23:17
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

Budapesti Árkád, rövid vörös hajú, erős sminkű nő?

Pacsi, én is miatta kerülöm azt a Rossmant. :D Én egyszer sminkeket nézegettem, és egy alapból bontott, nagybetűkkel ellátott tester rúzst swatch-oltam a kezemen, amikor odajött okoskodni, hogy ne bontogassam a termékeket... Nem baj, hogy a fele rúzs hiányzott már... Nyilván nem bontok egy újat... De a főnököm is mesélt már róla, ő is miatta nem jár oda többet. Nem emlékszem már a sztorira, de tudom, hogy valami olyasmi volt, hogy egész vásárlása alatt követte, majd a parfümöknél kerültek konfliktusba (talán nála is az volt, mint nálam, hogy megszagolt egy tester parfümöt, mire a nő beszólt neki), de annyira, hogy a főnököm leb..szta a kosarát elé a földre, hogy akkor pakoljon vissza, mert ő oda mégegyszer be nem teszi a lábát. Előtte minden hónapban oda járt és tízezreket költött el ott, azóta egyszer se ment vissza, én se.

2019. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy nem hagytam volna szó nélkül. Nem nézted látványosabban, hogy megint ott van-e mögötted? Lehet azt értette félre.
2019. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Neké apám pontosan Rossmannban volt (és másodállásban szombatonként most is) biztonsági őr.Ugyan ő nem akaszkodik az embetek nyakába,általában egy helyről szereti figyelni az embereket egy tükörben,de neki mászkálnia is muszály.Ahogy valaki említette,ezért fizetik.És nem is gondolnád,hogy milyen módon ,,lopnak" az emberek.És ez már csak így van.A fiatal tinik lopnak a legtöbbet.Apám is folyton róluk panaszkodik.És igen,van minden dolgok ami a boltban van olyan matrica,ami beriaszt (egyszer mikor elmentem hozzá a Rossmannba azzal szórakozott,hogy a hátamra ragasztotta).De azt simán le lehet szedni.Éá mondhatom,a ragasztó rajta nem a legjobb.És azért a Glamour napokon sem csak angyalok járnak a boltokba.

Egyszer az egyik pénztárostol hallottam (mikor apám otthagyta a Rossmann-t,csak utána visszament),hogy sajnálják,hogy apa elmegy,mert a legtöbb biztonsági őr fasz.Biztos valami típus rendellenesség.Nézd el nekik.És attól,hogy tampont nézel nem riasztod el.

Egyébként van panaszkönyv ezekben a boltokban,de senki nem foglalkozik vele.Ez van.Az élet igazságtalan.

Amúgy a boltokban mindenki gyűlöli a Glamour napokat.....

2019. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%

Az erős túlzás (úgy is mondhatnám hazugság), hogy valaki attól nem tud vásárolni, alaposan körülnézni, mert a biztonsági őr figyeli.

De próbáljunk most a biztonsági őr fejével gondolkodni! Aki folyton a biztonsági őrre pillog, és szemmel láthatóan ideges lesz a jelenlététől, az - nem meglepő módon - gyanússá válik. Ezek után logikus, hogy az őr őt kiemelten figyeli, és igenis föltételezi, hogy lopó szándékkal van ott, legföljebb nem fog semmit eltenni, ha látja, hogy kiemelten figyelik.

Máskor foglalkozz a termékekkel, amik miatt bementél oda. Ilyen egyszerű.

2019. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
6%
Pontosan, ahogy az utolsó kettő írja. Azt zavarja a biztonsági őr, aki lopni ment be. Különben mit érdekel téged, hogy látja mit csinálsz? Tamponnal hadonászni nem vagy szemérmes, de szempillafestéket nem mersz venni ha néznek?
2019. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, elvileg logikus amit írsz, de tinikoromban felettébb zavarba jöttem attól, ha a figyelem középpontja voltam, így engem zavart volna a biztonsági őr, sőt emlékszem, hogy ezért én sem jártam be ugyanígy pont egy Rossmannba. :D Azt néztem én is, hogy néz-e a biztonsági őr, ami így utólag elég félreérthető lehetett. :D Csinálhatnák volna tényleg diszkrétebben, akit meg ha maga a bizti őr jelenléte nem rettent el és lop, úgy is becsipog és akkor intézkedhet látványosan.:D Addig meg figyelgessen a háttérből, sunyin, nem zavarva másokat! :D
2019. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!