Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb és legrosszabb...

Mi a legjobb és legrosszabb dolog abban hogy nő vagy?

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

Legjobb: Feminista világ alakul ki jelenleg.


Legrosszabb:

Női nemi szerved van ezért melegnek kell lenned. :(

2019. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb hogy sz
2019. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
A legjobb az, hogy szerintem a nők baromi erősek lelkileg. A legrosszabbnak azt élem meg, hogy folyton harcolni kell az elismerésért.
2019. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Legjobb: hogy foghatom a barátnőm kezét anélkül, hogy ordítanának velem az utcán.


Legrosszabb: gyakran néznek hülyébbnek, mint a velem megjelenő férfi ismerőseimet.

2019. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Legjobb: szeretek nő lenni, finom, nőies, távol állnak tőlem a durva dolgok.

Lerosszabb: menzis gondok, sajnos endo miatt számomra nem egyszerűek azok a napok. És a szőrtelenítés. Egy férfinak nem kell ilyen rákészülés pl. strand, uszoda előtt.

2019. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
57%
5-ös! Nem vagy kezelve endo-ra?
2019. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
6: akkor ide is írom, az endo nem gyógyítható.
2019. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Metionin ***** válasza:
93%

Legjobb: sminkelhetek és hordhatok fűzőt anélkül hogy lebuz1znának

Legrosszabb: menstruáció, teherbeeséstől való félelem, mellek

2019. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Legjobb: nem igazán jut eszembe semmi extra, talán az emberek kevésbé tartanak tőlem, ált. alapból segítőkésznek néznek, és nem félnek hozzám fordulni


Legrosszabb: terhességtől való félelem + olyan érdeklődési körökben, ahol többnyire férfiak vannak, mindig éreztetik, hogy én kívülálló vagyok

2019. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

A legjobb: a testem hosszú túlélésre terveztetett, nem pedig egy rövid fellángolásra, majd korai hanyatlásra, ezért (ha csak nem leszek baleset áldozata, és ha vigyázok az egészségemre) akkor hosszú és ideig élhetek a családom körében.


A legrosszabb: emiatt a test miatt sokan még ma is - még ha csak tudat alatt is - kevesebbnek tartanak, sőt, azt hiszik, hogy jogot formálhatbak az én, és a nőtársaim idejére, érzelmeire és életére.

2019. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!