Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb és legrosszabb...

Mi a legjobb és legrosszabb dolog abban hogy nő vagy?

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 13:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki válaszolt különösen a 10-es válaszolónak
2019. okt. 13. 14:22
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Rohadt jókat írtak a többiek, én csak azért kommentelek, mert a továbbiakra is kíváncsi vagyok! :) Mindegyikkel egyetértek.
2019. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

Legjobb : egy nap egy kis életet hordhatok ki a testemben, 9 hónapig, utána a mellemmel táplálhatom. Én ezt szeretném legjobban, hogy végre átélhessem az anyaságot!

Legrosszabb : a hormonok eléggé meg tudják nehezíti a napokat. Mensi előtt 1 héttel elkezdődik ez.

De igazából nekem megéri!

22/L

2019. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%

talán a legjobb az, hogy egyre több olyan női alakot láthatok a világban, akikre fel tudok nézni, egyre több olyan női alak, aki nem a "tradicionális" nőt testesíti meg, vagy legalábbis nem az a legmeghatározóbb bennük.


a legrosszabb viszont az, amit már egy páran leírtak, hogy még mindig iszonyat gyakran érzem azt, hogy duplán kell teljesítsek, hogy elismerjenek, vagy, hogy 2* annyi békát kell nyeljek, mert ha szólok, hogy valami nem tetszik, akkor vagy nem veszik komolyan, vagy megtudom, hogy igazából én vagyok a hibás


Amúgy pusztán annak, hogy nőnek születtem így önmagában nem látom sem előnyét, sem hátrányát, viszont a körülményektől függően johetek ki a dologból jól vagy rosszul szerintem.


19/N

2019. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Legjobb:

- Kreatív hobbit űzhetek anélkül, hogy puhánynak mondanának

- A ruhatáram lehet különleges

- Sminkelhetek

- A gyenge körmeimet megerősíthetem lakkal, épített műkörömmel, ezáltal nem lesz csúnya a kezem


Legrosszabb:

- Szőrtelenítés

- Terhességtől való félelem (igen is, én borzasztóan félek tőle, és oké, hogy maga a gyerek cuki, de a kihordás folyamata számomra inkább ijesztőnek és fájdalmasnak hangzik)

2019. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: nem tudok ilyet kiemelni. Szeretek sminkelni, öltözködni stb. de gondolom, férfiként azért annyira nem vágynék ilyenekre.

Viszont itt jön be a legrosszabb, mert azok olyan dolgok, amik férfiként sokszor alapból járnak:

- hogy komolyan vegyenek (férfias szakmában dolgoztam világ életemben és a férfiaknak alapból nagyobb figyelem és elimserés jár)

- félelem a teherbeeséstől, terhességtől

- félelem a testi erőszaktól

- karrier és gyerekvállalás összeegyeztetése

- társadalmi elvárások sokasága, amelyek sokszor teljesen ellentétesek egymássak (pl.: szüljél, szüljél minél előbb, mert az éveid meg vannak számlálva, dolgozz, legyen munkád, karriered, különben aranyásó vagy, csak egy ellő kanca, legyél csinos, ápolt, őrizd meg az alakod, edzél, legyél szőrtelen, körmöd, hajad, bőröd, szemöldököd, fogad, ruhád, cipőd, minden legyen ápolt, otthon legyen mindig rend, mert milyen nő vagy, ha otthon kupi van stb. stb.)

2019. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Legjobb: Nincs szükségem a ásik nemre a szaporodáshoz.

Legrosszabb: A másik nem ezzel még nincsen tisztában, hiszen nemrég fedezték ezt fel. Azt hiszik, nélkülük nincs élet.

2021. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%

Jó nincs benne.

A menstruáció számomra közömbös, a teherbeeséstől nem kell félnem, mivel nem élek nemi életet.

Azt viszont gyűlölöm, amikor valamilyen ünnepen ELVÁRJÁK, hogy nőies ruhákat viseljek, pedig utálom az ilyesmit. A többi nő kinéz maga közül, mert nem vagyok hajlandó sminkelni, ugyanis nem szeretek a külsőmmel foglalkozni, a szépítkezést pedig felesleges dolognak tartom. Különben is allergiás vagyok majdnem minden kozmetikai termékre.

Gyermekkoromban testnevelés órán megalázónak éreztem azt, hogy a lányokat állandóan kímelni akarták és mi mindig sokkal könnyebb feladatokat kaptunk, mint a fiúk. -.-

Abból is elegem van, hogy a férfiakat rengeteg pozícióban jobban elismerik, mint a nőket, illetve a férfi test szebb, mint a női.

A köztudatban pedig egy olyan hamis kép él, hogy minden nő gyenge és minket védelmezni kell.

Hát énrám csak ne vigyázzon senki!


Mindennek az ellenére nem foglalkozok azzal, hogy nőnek születtem. Ugyanúgy minden nap edzek, mintha férfi volnék és tudom magamról, hogy erősebb vagyok az átlagos embereknél.

2021. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!