Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet elmenni...

Szerintetek jó ötlet elmenni vele?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok, nincsenek barátaim, zárkózott vagyok. Egyik munkatársam hívott, hogy menjek el vele hit gyülekezetbe, szerinte segítene nekem, ismerkedhetnék ott emberekkel, nem lennék olyan magányos. Elöször nemet mondtam, de erősködött, hogy csak nézzem meg, kocsival is eljönne értem, haza is vinne, és ha nem tetszik nem kell máskpr mennem. De neki is sokat segített mikor nehéz időket élt meg... elgondolkodtam, de sok rosszat hallottam ilyen "szektákról", hogy csak a pénzünkre mennek, stb... valakinek van tapasztalata? Jó ötlet lenne elmenni? Tényleg segít?


L/23


2019. okt. 13. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt több hitgyülit látogató ismerősöm is.

Szegények inkább voltak valami sétáló zombik akik rózsaszín hányásban fürödtek, mintsem épkézláb emberek.

Ha jót akarsz magadnak, távol maradsz a vallásos szektáktól. Az összestől. Pont az ilyen egyéneket szeretik bekebelezni, mint te.

2019. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én jártam hit gyülekezetbe, és szinten manipulálták az embereket, hogy az valami förtelmes.


Sőt nem egy embert tönkre próbáltak tenni, köztük engem is és nagyon bánom azt a percet amikor először besétáltam oda!


Szerintem semmiképpen ne menj el, de ez a te döntésed. 26f

2019. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne engedd magad hülyeségbe vinni. én is magányos vagyok, sokat adnék egy olyan lányért aki hűséges és elfogad összebújhatnék vele, de azt nem éri meg hogy ilyen helyre menj és engedd megváltoztatni magad. Hidd el drága hogy nem éri meg, várj az igazira, én sem bírom belepusztulok, de az a hely nem jó hogy finoman mondjam..

18f

2019. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!