Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy új barátom szeretné Ill....

Egy új barátom szeretné Ill. felajánlotta, hogy szilveszterezzün együtt, az ő baráti társaságával, ahonnan senkit sem ismerek. Jó ötlet elmenni?

Figyelt kérdés

Félek, hogy nem érezném jól magam

Inkább a többi haverjával lenne én meg amolyan Ötödik kerék lennék



2014. dec. 28. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Te egy lány vagy? Csak akkor értem az aggodalmat. Sőt, még akkor se.
2014. dec. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valszeg lány és szőke,
2014. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem, inkább ülj otthon a szüleiddel, és monopoliz a húgoddal. Az egy menő szilveszteri program.
2014. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb magadhoz veszel egy üveg vodkát, leülsz egy sarokba, és rohadtul leszarod kik vannak ott :D
2014. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben vagyok, de még mindig jobb mint a semmi. Sőt, akár kifejezetten jó is lehet.
2014. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy van jobb dolgod, saját barátaid, saját terved, akkor szerintem nem éri meg. De ha semmi programod nem lenne, akkor jó ez is. Ha hívott, akkor nyilván nem zavarnád őket, és még jó is lehet a buli.
2014. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!