Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire merész ötlet, egy...

Mennyire merész ötlet, egy szinte idegen férfival elmenni külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyáron eljutni a tengerhez egy hétre, főleg Olaszország vonz, de nincs senkim aki eljönne velem. Tehát se barátnőim, se rokonaim, se haverjaim nincsenek, szüleim pedig nincsenek jó egészségi állapotban. Arra gondoltam facebookon az ismerőseim közül keresnék útitársat. Szerintem nők nem fognak jelentkezni, mindnek van párja, családja, van éppen még tanulnak és nincs pénzük, pedig legszívesebben egy lánnyal mennék el. Férfi ismerősöm viszont több van, van bőven magányos típus közöttük, belőlük jobban kinézem hogy jelentkezne valaki. Csak itt kezdődnek a gondok... Egyből arra gondolna az illető, hogyha elmegyek vele, akkor az azt jelenti akarok tőle valamit, ajánlatnak venné a dolgot. Már tavasszal le kellene foglalni a nyaralást, hogy jó helyet kapjunk, és onnantól a nyaralásig ugye kicsit meg kellene ismernünk egymást, amit már szintén valószinüleg randinak venne, és ha nem az elvárásai teljesülnének akkor az utolsó pillanatban akár visszalépne, hogy nem jön mégsem. Ha tényleg korrekt, és barátilag, emberileg kicsit össze ismerkedünk addigra, és elmegyünk nyaralni, akkor is lehet hogy ott rám akaszkodik, bepróbálkozik, kihasználva hogy egyedül vagyok vele külföldön. Pedig nem vagyok egy jó nő, de mégis ezt tapasztaltam hogy a férfiak többsége, mindent szexuális ajánlatnak vesz. Sajnos ez a baj az egésszel, hogy a férfiak ilyenek, a nők pedig valahogy bizalmatlanok, furának tartanák hogy egy másik idegen nővel utazgassanak.
2017. jan. 17. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Akkor miért nem mész egyedük?
2017. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én tuti megpróbálnám :D de először inkább csak ismerkednék, minthogy sipp supp elutazzak valakivel :) nem akarom hogy eladja az vesémet valami olasz maffiózónak, ha már jó nő nem vagyok :)
2017. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Menjetek bo.king.com on es fapadossal. A regisztraciot Te csinald,a jelszokat is csak Te ismerd. Igy nem tud visszalepni.

Ha megmondod,h szimplan utatitarsat keresel,akkor azt erteniuk kell.

Ne eroszakostipust valassz.

Ez szerintem ma mar megszokott. Sot meg egymasnak teljesen vadidegenek is nyaralnak egymassal. A kozos ismerosoktol kerdezhetsz a faceb.kos kivalasztottrol.

N

2017. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Legközelebb talán csak olyanokat kéne bejelölni, akiket tényleg ismersz és ez a kérdés fel sem merül.
2017. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Én pont ezért nem mennék, mert Te magad is rájöttél arra hogy a felkérés miatt, többet gondol bele néhányunk. Már pedig biztos kialakulna több is, nem hiszem hogy egész nap néznénk egymást.

24F

2017. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Egy vadidegen pasassal fizettetnéd ki az utadat, és még azt is elvárnád, hogy örüljön neki??
2017. jan. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

"Sajnos ez a baj az egésszel, hogy a férfiak ilyenek"


Sajnos az a baj, hogy te is VADIDEGEN pasasokat jelölgetsz be ismerősnek, azután meg csodálkozol, hogy az "ismerősöd" már nem ismerkedni akar, hanem dugni!!


Amúgy nem is értem, hogy mire számítasz, ha édes kettesben elmész nyaralni egy pasassal, akivel egy szobában és egy ágyban fogsz majd aludni egy hétig?!

Az jobban tetszene, ha egy ott felszedett nőt vinne fel este a szobátokba??

2017. jan. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Menj egy szervezett útra egyedül, majd ott össze barátkozol az ottaniakkal :) Amúgy ha facen ismerősöd csak ismered nem?
2017. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyeseknek nem megy a szövegértés.. Ki írta hogy vele fizettetném ki a nyaralásomat? Vagy hogy egy szobában aludnánk? Mindenki fizeti a részét, és külön szobát foglalunk a szállodában, felőlem azt a nőt viszi fel akit akar. Ott sem muszáj együtt andalogni a tengerparton, mindenki megy a saját útjára. Egyszerűen csak azért jobb ez a megoldás az egyedül utazásnál, hogy legyen mellettem valaki, aki legalább észrevenné ha eltűnök, vagy egy baleset, rablás, akármi esetén legyen egy magyar ember velem, ne ott álljak szerencsétlenül egyedül. Biztos vannak világjáró magabiztos nők, hát én nem vagyok, az osztrák határnál messzebb nem jutottam, oda is csak vásárolni mentünk. Nem, nem vadidegen jöttmentekről van szó, hanem olyan szintű ismerettségről, hogy 3 éve találkoztunk egy bulin és beszéltünk 3 mondatot, vagy iskolában évfolyamtársam volt és csak köszönőviszonyban voltunk, vagy munkatársam volt még egy régebbi helyen, más területen, más műszakban, és szintén köszönőviszonynál nem jutottunk messzebb. Ebből honnan kellene ismernem egy embert? Ja, hogy szerintetek csak barátokat fogadjak el ismerősnek? Akkor le is törlöm magam, mert írtam hogy nincsenek barátaim. Ezek a csoportos szervezett utak jók lennének, megadnák a biztonságérzetet, csak az a bajom velük hogy busszal hirdetik a legtöbbet, én meg azt nem vállalom a wc hiánya miatt ( megvan rá az okom), ha lenne repülős út szívesen mennék.
2017. jan. 18. 10:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem ilyen módon inkább teszed magad ki erőszaknak, mintha egyedül mennél, hiszen az erőszakok túlnyomó részét ismerősök követik el. És igen, eléggé "felhívás keringőre" szaga van a dolognak, akkor is, ha külön szoba, stb.

Ha ennyire nem mersz egyedül lenni idegen helyen (nem értem ezt sem, nőként beutaztam egy csomóü országot egyedül és sosem volt semmi gondom belőle, de ez természetesen a szíved joga), miért nem regisztrálsz pl. Couchsurfingre/Bewelcome-ra, akár csak helyben összefutás céllal? Ott leinformálhatók az emberek, vannak referenciáik és nyitottak az idegenekkel való ismerkedésre, hiszen erről szól az oldal. Nyilván ott is van pár egyén, aki potyaszexre használja az oldalt, de ezeket referenciák alapján könnyű előre kiszűrni. Csak egy ötlet, a döntés a tiéd :)

2017. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!