Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek

A kérdés

Unokatesóm kislánya kórházban van sajnos nem tudok bemenni meglátogatni. Ha hazajön akkor tudok elmenni hozzá, valami ötlet milyen ajándékot vigyek neki?

máj. 14. 10:23  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Khm, 3 hónapos, 10 éves vagy 30?

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont máj. 14. 10:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsánat azt el felejtettem írni, 7 éves!

# 2/13Időpont máj. 14. 10:49 Privát üzenet
Társasjáték?

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont máj. 14. 10:51 Privát üzenet

Kedvenc sütijét, csokiját.

Könyvet, amit az ágyban tud olvasgatni,nézegetni.

Kedvenc meséjét cd-én.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont máj. 14. 11:02 Privát üzenet

Utólag már nem kell ajándék, csak az, amit amúgy is vinnél egy sima látogatáskor.

Inkább próbáld megoldani, hogy bemenj hozzá, ha szeretitek egymást. Jobban fog örülni, mint egy otthoni ajándéknak. A kisgyerekek félnek a kórházban többségében. Minél több rokont lát, jót tesz a lelkének. Öt évesen voltam kórházban, kaptam egy pici hajasbabát. Még mindig emlékszem rá, mennyire örültem neki. De egy mesekönyv is jó, vagy amivel el tudja foglalni magát a kórházi ágyban. Kirakó, egyszerűbb puzzle, szóval valami apróbb játék.

A mondandóm lényege, hogy próbáld megoldani valahogy, hogy amíg bent van a kórházban, addig látogasd meg. Fél gyógyulás.

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont máj. 14. 11:29 Privát üzenet
Színezőt vinnék, mesekönyvet, valami egyszerűbb kirakót. Jobbulást a kicsinek:)

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont máj. 14. 11:36 Privát üzenet

Megkérdezhetem,hogy mi baja van a kislánynak?

Előttem már elmondták azt amit javasoltam volna.

A mostani ötletem,ha sikerül bejutnod a kórházba akkor:egy aranyos babát vegyél neki és a babának azt a részét kötözd be gézzel ami miatt beteg,vagy azt a figurát ajándékozd amit nagyon kedvel a babához leírt módszerrel.

Ha nem tudsz elmenni a kórházba,akkor egy szabadon választott napon elmebeteg vele játszóházba,mesét nézni színházba,ha belefér az állatkert,akár a Veszprémi Dinoszaurusz kiállításra.A lényeg,ha nagyon szeretitek egymást,mindkettőtökben megmaradjon az élmény.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont máj. 14. 11:59 Privát üzenet

8/8-as! Korrigálásra szorul:/elmebeteg/az elmehettek akart lenni!

Hiába ellenőrzöm az írásomat,nagyon sokszor előfordul,hogy az kerül a placcra amit a számítógép akar!

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont máj. 14. 12:04 Privát üzenet
Elnézést, de tisztában vannak egyesek a mai árakkal?? Egy társasjáték 6-9 ezer forint, egy sima játékbaba is 4 ezertől indul. Szerintem ha venne írószerboltban csillámos tollakat, illatos radírt, ceruzát, vagy festéket, matricákat, annak örülne.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont máj. 14. 12:19 Privát üzenet
Vagy van újságosnál csajos, Barbie-s, Pónis újság, még ajándék is van hozzá, kb egy ezres. Abban van mese, feladatok, színezők.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont máj. 14. 12:20 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Boltban dolgozom és egy vásárló minden szóváltás nélkül bevert egyet a szemem alá sajnos feljelentést nem tettem helyette revansot vettem a srácon ami nem volt jó ötlet mert...
Valóban ennyire rossz ötlet lenne? Esküvőt szervezünk, nem akarunk nagy felhajtást, de sajnos a szülők nem értik meg! Illene benyelni, csak hogy ne legyen sértődés vagy nyugodt...
Elég rossz családom van sajnos, megint nem lesz jó karácsonyom. Ez jó ötlet?
35 hetes terhes vagyok, sajnos idén nem mehetünk szilveszterezni. valakinek valami jó ötlet, amivel meghittebbé/bulisabbá tehettem a hangulatot?
Mit vegyek a legjobb barátnöm szülinapjára nem sokára 18éves lesz és valami felejthetetlennel szeretném meglepni. Sajnos nem tudok sok pénzt rászánni mivel nincs.3-4ezer ft...
Mit vegyek/csináljak anyu 56. szülinapjára? Sajnos (mivel csak 16 vagyok) nincs pénzem így vmi pénztárca kímélő ötlet kellene

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Kisgyerekek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!