Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nigériai csalót meddig szívass...

Nigériai csalót meddig szívassak és hogyan?

Figyelt kérdés

Egy nigériai típusú romance scam átverés áldozata lehettem volna, de rájöttem és most szívatom a szemetet. Szerintetek meddig húzzam? Mivel szívassam még?


Pasi vagyok, Instán írt rám, hogy nagyon szimpi vagyok neki. Egy US Marine-ban szolgáló amerikai katonalánynak adta ki magát, lopott fotókkal, aki épp Kabulban szolgál és a tálibok ellen harcol. Később áttértünk WhatsAppra.

Egy teljes hónapig dolgozott rajta, hogy magához édesgessen. Két hét múlva jár le a szolgálata, azt mondta, hogy onnan egyből hozzám jön Mo-ra és együtt beutazzuk majd Európát. :))) Közben küldött több fotót és egyszer fel is hívott hanghívással USA számról WhatsAppon. Nagyon összeszedett, felépített átverés, mindent nagyon precízen csinált és egy teljes hónapot belefektetett!


Aztán kibújt a szög a zsákból, megmentett egy arab sejket, akitől kapott 2 millió USA dollárt cserébe, és segítenem kell, hogy kijutassa az országból a pénzt. :) Egy külső cég vállalná csak, de előre átutalással kell fizetni 15.000 USD-t és ebben tőlem kér segítséget.


Ígérgeti, hogy velem kettesben fogjuk elkölteni a 2 millát, királyként fogunk majd élni belőle, csak segítsek. :-D


Már 5 napja szívatom, először értetlenkedtem, majd közöltem, hogy csak akkor segítek, ha kimutatja, hogy bízik bennem azzal, hogy meztelen fotókat küld, amin az arca is látszik. Azóta egyszer elhord minden perverznek, máskor meg könyörög, hogy nagyon szeret, velem akar élni, segítsek neki. De úgy érzem lassan kezni ráhagyni, mert hajhatatlan vagyok, csupasz fotók nélkül nem küldöm a pénzt. :)


Szerintetek szívassam még valamivel? Mit lehetne még kiutalálni?


Azt olvastam a neten, hogy nagyon hasznos ha valaki szívatja ezeket a férgeket, mert azzal is az idejét veszi el attól, hogy más szerencsétleneket bepalizzon, legalábbis kevesebb ideje jut másokra.



2019. okt. 14. 12:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
Próbáld meg beszervezni MLM-be vagy eladni neki TV Shopos cuccot, esetleg fantom-gerincműtétet ajánlani neki :D
2019. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!