Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzitek azt, hogy teljesen...

Nem érzitek azt, hogy teljesen értelmetlen az életetek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Áh, tényleg, jó hogy mondod, meg is ölöm magam!
2015. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

nem!

vasárnap született a kislányom,úgyhogy nálam boldogabb ember nincs.

2015. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te depressziós vagy.Nem hinném, hogy ismerlek, de gondolom a családoddal, vagy ismerősökkel, sulival van valami.Mennyél pszichológushoz, vagy ha van barátod beszélj vele, attól megkönnyebbülsz.Vagy lehet, hogy csak valami betegség.Menny orvoshoz, csak segíteni fog.
2015. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De én annak érzem,egyszerűen nem haladok előre csak állok egy helyben az évek telnek...
2015. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ezzel vagyunk így páran...
2015. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kérdező és #4 válaszoló!

Szerintem ti döntötök az életetekről.Lehet, hogy eddig csak negatív érzéseitek vannak, de még van időtök, simán folytathatjátok úgy, hogy felfele halad az életetek.Csináljátok amit szerettek és mennyetek olyan társaságba, ahol boldogak lehettek (nem emósra gondolok).Ha gyerekek vagytok és a családdal van baj, szóljatok a tanárnak.

2015. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem. Amikor rosszul érzem magam, akkor változtatok rajta. Volt olyan, hogy felmondtam és nekiindultam egy másik földrésznek.


Ha értelmetlen az életed, akkor keress valamit ami boldoggá tesz.

2015. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy párom, akkor minden más lenne, de így igen, egy kicsit értelmetlennek érzem néha, főleg, mivel mindig mindenki elfordul tőlem, az is, aki nagyon szeretek.
2015. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8 válaszoló!

Ha az is elfordul tőled, akit szeretsz, akkor nagyon nagy lelki fájdalmakon mehetsz keresztül.Akkor ők nem jó emberek, vagy velem is van néha, hogy úgy érzem teljesen igazam van, akkor a többieket kicsit sem érdekli.De mindig maradnak jó emberek a földö, biztos találsz valakit, aki megét.Csak nem biztos, hogy pont most.

2015. márc. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
0%
Hülyeség kábítani magatokat azzal, hogy majd valakit találtok. Ha nincs értelme az életeteknek akkor fel kell adni és kész. Legalább megszabadítod magad a szenvedéstől. Én is erre készülök. :)
2015. márc. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!