Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egész világon amit a...

Az egész világon amit a legjobban utálok, azok az emberek. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Az egyetlen teremtmények, amiket Isten elrontott.

2019. okt. 19. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Hány macskád van?
2019. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Én csak az emberek egy bizonyos csoportját. Amúgy miért érdekel a véleményünk, ha utálsz minket?
2019. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
16%

"A kérdező kommentje:


#5: Nem, én nem vagyok olyan mint a többi ember. Én más vagyok."


Mondj példákat arra, kedves Kérdező, miben vagy más.

2019. okt. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Én is.

De a legjobban magamat utálom, mert sosem lesznek velem elégedettek, barmennyire törekszem. Mindig csúnyának (a fejem aránytalan, a testem tömzsi (de NEM VAGYOK KÖVÉR), szóval igazuk van), hülyének, szánalmasnak fognak engem tartani, és bárhogy próbálok fejlődni, az sosem lesz elég.

Hozzám képest biztos tökéletesek, és ezt rendesen éreztetik is. Ez k^rva nyomasztó; annyira, hogy depresszióval és pánikrohamokkal küzdök. Bele se merek gondolni, hogy milyen jövőm lesz, valószínűleg egy tipikus aluljáróban üvöltöző, bolond hajléktalan néniként fogom végezni, akin egy ország röhög.

Csak a magamhoz hasonló "nyomikkal" tudok kijönni, illetve akiknek valamiért szintén bőven kijár(t) a lenézésből/idegenkedésből. Persze tudom, hogy ez illúzió, de akkor elhiszem, hogy én is érek valamit. Mindjárt nem utálom annyira magam.

2019. okt. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

Gyűlölöm ezt a fajt.


Az alapvető emberi jellemben az önzőséget, a lustaságot, a csordaszellemet, a kapzsiságot, az értelmünk helyett az ösztöneink követését utálom.



Egyébként az embergyűlölők esetén szerintem általában van egy kör (hozzátartozóik egy része, barátaik és saját maguk), akiket nem gyűlölnek. Bár magunkat se tartom különbnek, vagy csak néhány pontban. Csak magunknak "megbocsátom".



Az ilyen kérdéseknél mindig annyi "humanista", emberszerető gyűlik össze... A való életben is valóban különbek vagytok? Pl befogadjátok a különc, fura embereket? Nem taszítjátok el, aki szomorú, mert szr élethelyzetben van?

2019. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
17%
Nos, te nagyon szupernek tartod magad. Én viszont azokat az embereket utálom, akik utálják az embereket, de magukat piedesztálra emelik.
2019. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%
Én is utálom őket, és a legtöbbjüktől megpróbálom magamat távol tartani.
2019. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

# 16



Én például nem emelem magamat pieszetrálra. Sőt.

2019. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy te nem, de olvasd el a kérdező kommentjét. Ő "más"... 🤔
2019. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Én is így vagyok vele, a legtöbbet ki nem állhatom, és úgy gondolom, nem alaptalanul.
2019. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!