Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek mi a helyzet?

Veletek mi a helyzet?

Figyelt kérdés

A kategória miatt előre is bocsánatot kérek mindenkitől, de nem igazán tudtam jobb helyre tenni ezt a kérdést. :D Szóval arra lennék kíváncsi, hogy nektek mi volt az eddigi legnyomasztóbb rémálmotok? Én pár napja átéltem egy nagyon intenzív és valósághű rémálmot, viszont csak most gondolkodtam el rajta igazán, és azóta képtelen vagyok kiverni a fejemből. Szinte minden egyes részlet megmaradt belőle, pedig nálam tényleg elég ritka az ilyesmi. A lényeg annyi, hogy Jim Morrison egyik legfontosabb gyerekkori emléke "ihlette" úgymond az álmomat, amiről így beszél: "Az első alkalom, amikor rádöbbentem mi is az a halál… amikor én, anyám, apám és nagyapám és nagymamám a hajnali sivatagon hajtottunk keresztül éppen. Egy teherautónyi indiánba beleszaladt egy másik autó, vagy valami hasonló történhetett – az indiánok szét voltak szóródva az autópályán és véreztek, elvéreztek. Én még gyerek voltam, ezért az autóban kellett maradnom, amíg apám és nagyapám kiszálltak. Nem láttam semmit, csak fura piros festéket és embereket feküdni szanaszét, de tudtam történt valami, mert meg lehetett markolni az emberek vibrálását körülöttem, és hirtelen rájöttem, hogy ők sem tudnak többet arról, ami történt, mint én. Ez volt az első eset, hogy félelmet éreztem… és tényleg úgy gondolom, hogy egy-két halott indián lelke ott rohangált rémülten körülöttünk, majd a szívemben lenyugodtak. Olyan voltam mint egy szivacs, kész voltam ott ülni és magamba fogadni őket."

Emlékszem, hogy ez a szöveg mély nyomot hagyott bennem, amikor először olvastam, szóval gondolom ezért álmodtam erről. Tisztán láttam Jim riadt fejét (persze kisgyerekként), pontosan ugyanazt a borzalmas érzést éltem át, amiről beszélt, mintha megannyi dühös, elveszett és szomorú lélek repkedett volna körülöttem, totál elmebaj az egész. Írnék még többet is róla, de nagyon nehéz szavakba önteni ezt az egészet. Kiráz a hideg, ha csak rágondolok. Nagyon örülnék, ha megosztanátok velem a legdurvább álmaitokat, az talán kicsit megnyugtatna olyan értelemben, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Köszönöm szépen. :(



2019. okt. 20. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem témához kapcsolódik. De yeey egy Jim fan 😍 imadom azt az embert
2019. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen halalrol szolo volt a legnyomasztobb remalmom.


Ami ihlette az orvosok, baleseti, egeszswgügyi ellatas, hogy beszolnak, hanyagok az orvosok alapvetöen. Ez lehetett a "mag" a tudatalatimban.

Plusz beteg voltam, làz, köhöges, tüdögyulladas.


Nah es az àlmom:

Korhazban voltam, mellettem sürges forgas, betegeket làttak el. En meg nem kaptam levegöt es alig birtam szolni is hogy segitseg mindjart megfulladok. Màr pànikba kezdtem esni, mire egy àpolo közölte nyugodjak meg most élesztettek ujra, ilyenkor természetes a fulladas, el fog mulni. Kiengedtek. Elindultam haza. Csak epp nem mult. Igy màr azin agyaltam kit hivjak fel csak ugy akivel utoljara fogok beszelni mert ezt mar nem fogom tulelni. Nah es ez feladta a leckét. Ez a kivel beszélnék utoljara az utolso levegömböl kerdes. Elkezdtem hivni az exem.

De aztan felebredtem arra hogy nem kapok levegöt. Szoval èbren sem kaptam. Szerintem lègcsöhurutom volt, nem tüdögyulladas.

Persze a hàziorvos helyettes mit mondott? Nem hall zörejt, szerinte logni akarok a sulibol, jatszom az egészet..de nagy kedvetlenül felirt valami antibiotikumot miutan majdnem kivertem a rendelöben a balhét.


A legerdekesebb momentum az egeszben:


Veletlen szembe jött a neten velem egy cikk, amibe bele bele olvasgatva csak atfutva megakadt a szemem azon, hogy a VALO VILAGBAN is ujraelesztes utan fulladasos tünetek jelentkeznek altalaban!! es oxigenmaszkot szoktak adni. Ijesztö hogy àlmomban azzal nyugtattak amit nem is tudtam soha, es közben ugy van a valosagban!



A masik legnyomasztobb rémalmom amugy az volt hogy el akartak rabolni az ufok, lebegtem fel a csészealjba. Ez ugy meseszerünek is hangzik, a legnyomasztobb az volt benne inkabb, hogy abszolut valosaghü volt mintha tenyleg valoban megtörtenne, sikitva ébredtem, izzadtam, a félelem nehezen mult el, es tenyleg erdekelt volna ha nem ebredek fel idöben es elrabolnak almomban, valoban felebredtem e volna. Olyan szinten megrémitett.

2019. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!