Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a helyzet csak szerintem...

Ez a helyzet csak szerintem vicces?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a barátom 26. El kellett mennünk a Rossmannba pár cuccért, és hülye voltam, mert nem vittem kosarat, szóval a tele volt a kezem. Láttam, hogy egy csávó ahhoz a kasszához áll, ami nincs nyitva, de nem akartam, hogy kiessen valami a kezemből, szóval gyorsan lepakoltam a megfelelő kassza szalagra (nem volt még ott az eladó), a másik srác nem vette időben észre magát, szóval az eladó, miután visszaért, elkezdte rögtön lehúzni az én cuccaimat. Erre barátom beszólt, hogy előreengedhettem volna a másik csávót, mert előbb volt itt. (Előbb, de a rossz kasszánál.) Amúgy, ha lett volna rá idő, szóltam volna neki, hogy nyugodtan fizessen előttem... De a vicces az egészben az, hogy a barátomnak eszébe nem jutott volna, hogy pl megfogjon valamit, ami a kezemben van, hogy nekem segítsen, de azt szóvá tette, hogy nem engedtem előre a csávót, aki rossz kasszához állt xD Szerintem ez eléggé vicces...
2019. jún. 2. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
fura humorod van
2019. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
A barátod bunkó, és te jól mulatsz rajta. Hát, legalább összeillettek.
2019. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Ühüm.
2019. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Vannak a szavaknak ironikus töltetei, lehet úgy használni őket hogy az ellentetje legyen az eredeti jelentésnek, ez esetben is ez a helyzet. Itt a vicces alatt kínost ért a kérdező, mert figyelmetlen volt a barátja és zavarta.


Na a tisztázás után ez a része érthető, de lehet szólni nyugodtan hogy segítsen, azt annyira nem értem miért nem tetted. Szintén vissza lehet szólni, hogy előre engedted volna, de tele volt a kezed, nem kell lenyelni amit mond, és egyébként sem hiszem hogy bántó szándékkal tette.

2019. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Azért standup-comedyn ne ezt meséld el! :D
2019. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem már ahhoz is hülyének kell lenni, hogy nem veszek kosarat, mikor tudom, hogy annyi cuccot veszek, hogy, tele lesz a kezem. A többi már csak hab a tortán.
2019. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂😂😂🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂

Am.rohadtul nem vicces.

2019. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak belépéskor lehet kosarat venni. Később is visszamehetsz venni egyet. Fura vagy.
2019. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez annyira hétköznapi,hogy nekem pl. nem vicces.

Kosarat ajánlott venni kevés dologhoz is,nemcsak a vásárlói etikett,hanem az ésszerűség miatt is.

2019. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Amúgy direkt nem akartam szólni neki. Minek, ha elbírtam? Az a vicces, hogy a pasival, aki béna mennyire együttérzett, a baratnőjének viszont nem akart segíteni.
2019. jún. 2. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!