Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy teljesen...

Lehetséges hogy teljesen beképzelek valamit és ugy gondolom hogy meg tortent? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Oke kerlek ne nézzetek hulyenek.

Par honappal ezelott egy idore volt egy kis zavarom, enyhe depresszio. Ebbol szerencsere gyogyuloban vagyok sot kb 1 honapja tenyleg jol vagyok mikor osszejottem a mostani baratommal. A hetvegen moziban voltunk es megcsokolt. Viszont van egy olyan erzesem hogy ezt csak bekepzeltem. Nem tudom miert. Hogy hogy tortent homalyos csak az van meg hogy megcsokolt.

Tudom nem nagy dolog de eskuszom felfoghatatlan. Lehetseges ez vagy csak annyira boldog voltam hogy mar hihetetlennek tartom?

Mondom igazabol csak azert bizonytalanodtam el mert volt ez a depressziom mikor egy emberben sem biztam stb. Es osszezavarodtam.

Koszonom annak aki igazan segiteni probal.


2019. okt. 20. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy létezik. Az elméd szórakozik veled, és ilyen formában játszadozik. Ha nem akarod elhinni, kérdezd meg, szerezz róla bizonyosságot.
2019. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Agnarr ***** válasza:
0%
Miért olyan nehéz ékezetekkel írni. Elméletben csak annyi, hogy egy billentyű helyett egy másikat nyomsz le.
2019. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, te azt hiszed az egész világ Magyarország? Nem merül fel abban a homályos elmédben az a gondolat, hogy esetleg valaki külföldről ír, olyan billentyűzetről, amelyen nincsenek magyar ékezetes betűk?
2019. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Ha barátod csókol meg, az szerintem bármilyen szemszögből nèzve valósnak kell, hogy legyen. Ide nem szoktak az emberek kérdőjelet tenni. Ha nem volt jó, akkor elképzelhető, hogy a rosszra így reagálsz.


Ami a depis időszakot illeti, felkészìtett téged a derűsebb napokra. ;)

2019. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!