Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Forróság van, miért mászkálnak...

Forróság van, miért mászkálnak az emberek 23 fokban hosszú nadrágban meg pulcsiban? Én vagyok egyedül rövid ruhában.

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 13:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
52%
Mert hideg van.
2019. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nagyon meleg van,úgy kéne kicsavarni a pólómból a vizet.Éget a Nap
2019. okt. 21. 13:22
 3/37 anonim ***** válasza:
80%
Mert reggel, amikor az ember munkába megy, még hideg van. Aztán valamiért nem veszik le. Talán kényelmetlen hurcolni, nincs hová tenni, akármi.
2019. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%
Nyárhoz képest hűvösebb az idő, azért. Illetve kiszámíthatatlan, szóval inkább vesznek fel pluszba ruhát és majd később leveszik. (A pulcsinál megoldható, a hosszú nadrág meg a legtöbbeknél 30 fok felé kezd zavaró lenni.) Nem vagyunk egyformák az igaz. :D Egyszer január közepén láttam, körülbelül 5 fok környékén volt, hogy egy férfi rövidnadrágban álldogált és várta a buszt... Helyette is reszkettem.
2019. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
48%
Mert a 23 fok Magyarországon hűvös, nem forróság.
2019. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
66%

Nem unod még, hogy mások öltözködésével foglalkozol?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Reggel hűvös van. Napközben, kb 10-15 óráig van csak meleg, utána hűlik az idő.

2019. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
73%
Kint a napon oké hogy meleg van mert engem is éget, viszont ha árnyékos félárnyékos részre kerülök ott hiába van 23 fok annyira nincs meleg. Megint más a hőérzet is. Valaki 23 fokban már fázósabb, van aki 20 fok felett már lengén öltözködik. Én például hosszú de vékony nadrágban vagyok mert a lábam fázós, viszont rövid ujjú pólóban simán elvagyok.
2019. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
73%
Reggel amikor az ember munkába megyek akkor még hideg van, amikor haza felé megy akkor van meleg de nem mindenki veszi átt a rövid nadrágot, van aki fázós.
2019. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
73%
Napközben én is besulok a kabatba de reggel 7kor kell mert még hideg van és nem tudom hova tenni. Amúgy tök fura mert ilyenkor amikor hozzá szokok a hideghez 23°C-ban melegem van, nyaron viszont ebben már fáznék. Kell a szervezetemnek néhány hét/hónap mire megszokom az évszak váltást. De szerintem ez másnál is így van.
2019. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
77%
Elhiszem, hogy ott Afrikában nektek meleg van, de itt Magyarországon már nem annyira. :D
2019. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!