Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Három napot lakhelyemtől...

Három napot lakhelyemtől távol töltök munkahelyi betanulás miatt, rettegek, félek ettől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval felvettek egy helyre, és 3 éjszakát 80km-re töltök, mivel nem várják el ,hogy éjjel vezessek ezért kapok vagy munkás vagy más szállót a cégtől 3 napra. Tudni kell, hogy kamionozni készülök, ez csak egy lépés, hogy utána ők sofőrként alkalmazzanak. Eddig soha. de soha nem voltam távol a szüleimtől max. kórházba , de az ügye más. Nyaralni meg szállodába eddig soha nem voltunk, Apumnak olyan munkahelye van, hogy már 6 éve nem vett ki szabit fizikailag, papíron igen, kétszer volt 2 hetet úgy, hogy nem dolgozott akkor is beteg volt.

Előtte s közben meg nagynénémet ápoltuk 18 évig és nem volt nyaralás, semmi távollét. Iskolával sem mertem elmenni sehova mert nem tudtam milyen, ( attól féltem fingok, vagy böfögök vagy hangosan tevékenykedek az illemhelyen és taplónak fognak tartani ) mindig kamuztam " nem bírom a buszt " pl.


Na, lényeg a lényeg, hogy most van ez és kihagyhatatlan lehetőség, alig várom, de rettegek, naponta meg nem merem bevállalni autóval mert attól is rettegek ,hogy éjjel lerobbanok és térerő sem lesz...


2019. okt. 24. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te figyi, BIZTOSAN kamionos akarsz lenni??? Az megvan, hogy UTAZNI kell? Napokig???
2019. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy imádok vezetni kb. semmi más nem megy csak a kresz meg a vezetés ja és a papírmunka, adminisztrátor meg nem akarok lenni, nem azért mert nem iszok kávét, csak nem köt le napi 8 órába.
2019. okt. 24. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:

A villanyt se kapcsold fel este, mert megráz az áram.

A kórház se másabb semmivel. Tessék felnőnu, nem halsz bele ha máshol alszol.

2019. okt. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először pszichológushoz menj, mert ez nem egészséges. Kamionozni akarsz de hogyan? Van hogy napokra, nemzetközibe hetekre odavagy, és ott is előfordulhat bármi, pl lerobbansz és a nyelvet se beszélned rendesen.. Szóval életképesebbnek kell lenned.
2019. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Multi cégnél kezdenék.. éppen ezért. Csak a szívás lenne így, épp azért amit mondasz.


Van ahol pótkerék sincs a kamionon mert a speditőr defektnél hívja a szervízt. Tudom, értem én a lényeget, de hiány szakma és ilyenkor még engem is felvennének.

2019. okt. 25. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Iroda meg kávézás 8 órába... Hogyne :D vannak elképzeléseid.


De várj, akkor az is igaz, hogy a kamionosoknak minden városban van nője meg parkolókban dgnak a prostikkal?


Amúgy troll kérdés.

2019. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja igen, bocs , kamu kérdés. Ügye mekkora troll vagyok, nem én választottam a troll életet a troll élet választott engem, na megyek is most a eü kategóriába kérdezek olyat, hogy ha zsibbad a bal kezem akkor mit tegyek. Senkinek sem zsibbad a bal keze :D LoL Azta, látod, hogy trollkodok, kis -16 éves ótvarka vagyok aki ilyen kérdéseket talál ki mint ez is. Tökre átjön, ilyen nincs :D LoLka.


De a lapos föld elmélet az valós. Abba nem kötnél bele, ott érvelnél.

2019. okt. 25. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!