Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti hogyan látjáto...

Lányok, nők! Ti hogyan látjátok ezt a helyzetet? Valamit kifejezet a cselekvésével.

Figyelt kérdés
Na tehát,20 éves srác vagyok,és a hét valamelyik napján a konditerem öltözőjéből kilépve furcsán ereztem magam.A férfi és a női öltöző egymással szembe van,és tőlem egy 4-5 évvel idősebb lánnyal egyszerre léptünk ki az öltözőkböl.A lány elöttem ment két-három lépésnyi távolsággal,és annyit veszek észre,hogy a fenekénél igazítja feljebb az edzőnadrágot(leggings).Számomra furcsa ez az egész,nem egy lánynál vettem észre ugyanezt,és ők is elöttem álltak.Tudnátok segíteni lányok,hogy ilyenkor a lányok mit akarnak kifejezni?A megigazítason kívűl
2019. okt. 27. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell túlgondolni. Én is többször igazítom meg a leggings-emet, nem azért csinálom, hogy jelzést küldjek vagy ilyesmi.
2019. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez csak annyit jelent h rosszul áll a "nadrágjuk" és megigazítják. Mint ahogy Te is biztos néha megigazítod "ott", de ez nem felhívás egy keringőre!
2019. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem azt akarják kifejezni, hogy szerintük te vagy a világ legjobb pasija és ágyba bújnának veled.


Nem kell minden hülyeséget túl gondolni...

2019. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem jelent semmit csak jobban behúzzák a pitsájukba mert azt hiszik így jobban néznek ki :)
2019. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megigazítjuk, mert mondjuk épp kényelmetlen/még rosszul áll. Öltözés után más is megigazítja a felvett ruhát

Ne gondold túl

2019. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már tavaly is olvastam, akkor is megírták neked, hogy nem jelent semmit. De sebaj, kérdezd meg jövőre is, hátha akkor valaki olyat válaszol, amit hallani szeretnél.
2019. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Istenem, de buta/kanos vagy.
2019. okt. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!