Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyanokat akik...

Ismertek olyanokat akik tudatosan a 0-ról küzdötték fel magukat és sikeresek lettek az életbe?

Figyelt kérdés
Könyvekben olvasni siker történeteket, de vajon tényleg lehetséges tudatosan egy irányt követve sikeresnek lenni?
2019. okt. 28. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mit értesz sikeres alatt?
2019. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk S.Gyuri bácsi az én szemebe sikeres és az is csoda h él.De mindenkinek megvan a keresztje ...
2019. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek.

Szabolcsból, egy szinte nevenincs faluból, egyszerű nincstelen parasztgyerekként indult az életnek, ma többszörös milliárdos, pedig nem maffiózó.

2019. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szüleim. Apám még nyugdíjasan is keresett szakember és kikérik a véleményét, hívják tanítani, szakértőként jogszabályokat elbírálni.
2019. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Harry Potter íróját ,Rowlingot 47 kiadó utasította el, gondolj bele 47 kiadó fikázása után is hitt abban jó amit írt. Edison 70 ezerszer vallott kudarcot,
2019. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első le van pontozva, pedig igaza van, mi számít sikernek?


Mert nem feltétlenül csak az a siker, ha valaki csilliárdos lesz (sőt, sok esetben ez sem hozza meg a boldogságát).


Szerintem az is vehető egyfajta sikernek, ha valaki túllépve a gyerekkori nincstelenségen, problémáin, sérelmein képes elérni egy viszonylag normális, átlagos felnőtt létet.

2019. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek. Igaz nem egy híres valaki, de ahonnan indult, az életakaratával sokat ért el, és legalább nem veszett el.
2019. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Kevés sikeres embert ismerek, de ők is alapból olyan jellemek voltak, akik "fogékonyak" rá és bizony nem a 0-ról indultak...


Egyébként a sikert tényleg nem árt definiálni!

Mert nekem pl NEM siker az, ha rengeteg pénzem van, évi 3-szor utazhatok, a mindennapokban hajszolt vagyok, a munkámat nem szeretem. Van ilyen rokonom is, őt bele se soroltam, amikor fentebb írtam, hogy kevés sikeres embert ismerek.

2019. okt. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!