Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi volt az eddigi...

Nektek mi volt az eddigi legbeválalósabb, merészebb dolog amit megtettetek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 20:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Villogó zöld jelzésnél mentem át a zebrán egyszer 6.ban, azóta is magas a pulzusom. Szeretek veszélyesen élni ;)
2019. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Lejárt kinder pinguit ettem
2019. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Jogsi és forgalmi nélkül vezettem Prágába, majd pár nap múlva haza. Még csak másfél órára voltam Pesttől mikor rájöttem, mégsem fordultam vissza. Ilyet soha többé. Bár valószínűleg nem pont ilyen sztorikra vagy kíváncsi :)
2019. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Emberek, ne ilyen baromságokat írjatok már. Még az utolsó oké de amúgy értelmes válaszokat pls. Utolsó férfi v nő vagy, hány éves, nem fostál?
2019. okt. 28. 20:55
 5/26 anonim ***** válasza:
42%

Elmentem észak koreába

Fizetés helyett elfutottam fegyveres rabló elől afrikában

turista hajó tetején szex havercsajjal a fülöp szigeteken

megkértem egy lány kezét

stb. Utóbbiak azért jutottak eszembe mert párkapcsolati témánál vagyunk:D

2019. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Lány vagyok, 22, akkor 20 voltam. Szerinted? Az nem kifejezés.
2019. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%

Aki nullára pontozott, elárulná, hogy miért nem volt "hasznos" a válaszom? Nem ez volt a kérdés?


#5 voltam

2019. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
40%

Látom nincs nagyon értelmes válasz, hát akkor jövök én :D mivel párkapcsolati témában vagyunk, gondolom ilyen sztorikra vagy kíváncsi.

22L vagyok, párom 23F.

- Szexeltünk egy strandon, fényes nappal a termálvízben úgy, hogy ültek tőlünk 3-4 méterre emberek a vízben. Az ölébe ültem, a fürdőgatya "slicc" részénél kivettem a f*rkát és a félrehúzott fürdőbugyim mellett beraktam. 3-4 perc óvatos "fel-le" mozgás, elment. :D Nyilván nem volt rendes szex, de izgi volt, azóta is kiakarok próbálni ilyeneket.

- Törzskocsmában egy wcben is szexeltünk, lehajtott wc ülőkére rátérdeltem, ő meg hátulról. A wc ajtótól amúgy 2 méterre aludt egy haverunk az asztalon, azt mondta fura hangokra kelt fel, de utólag csak röhögünk rajta.

- Engedtem neki egyszer seggbe, ez lehet nem nagy dolog, de nekem az volt. Fájt is, azóta nem csináltuk :D mindkettőnknek első alkalom volt.

- Közös barátunknál volt házibuli, ott aludtunk, másnap ők kiugrottak boltba kajáért, én addig leszoptam a konyha közepén. :D

- Mikor menstruálok mindig szexelünk, mert kancásabb is vagyok olyankor, egyszer annyira véreztem közben, hogy a lepedőn kb fél méteres vértócsa maradt. Kidobtuk a ház előtti kukába, másnap hallottuk, hogy a szomszédok azt tárgyalták, hogy valakit a lépcsőházban meggyilkoltak. haha :D


Lehet lepontozni az "undi" dolgok miatt, fiatalok vagyunk, bevállalósak, szerintem most kell igazán élnünk. Nyilván ezek nem rendszeresek, több éves kapcsolat alatt történtek ilyenek. :)

2019. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Az első sziklaugrásom. 17 éves voltam, és 25 méterről ugrottam. Izgultam, de fantasztikus volt, azóta többször is megtettem.


20/L

2019. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%
8-as: imádlak, és jó a stílusod is!:)
2019. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!