Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges, természet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges, természetes dolog a volt párom lányával beszélgetni és lájkolgatni egymást állandóan?

Figyelt kérdés

Én 35, a volt barátnőm 47, a lánya 26.

Semmi olyanra nem kell gondolni.. nem felnőtt 18-as karika témáról beszélgetünk.. ő attól sokkal komolyabb és erkölcsösebb, csak nagyon kedveljük egymást. Általában megszakad ez a fajta kapcsolat is az emberek között amikor szakítunk a párunkkal nem?(jelen esetben a muterjával)


2019. okt. 28. 17:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
kicsit furi, de ha csak simán beszélgettek, akkor szerintem oké, főleg mert a korkülönbség se annyira vészes(vagy legalább nem egy 13 éves csajról beszélünk, az kicsit para lenne már)
2019. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anno amikor együtt voltam a muterjával mindig mondta,hogy milyen jófej vagyok.. szeretek hülyéskedni stb.. söt,állítólag exem elmondása szerint sokszor csak úgy magától elkezdett mosolyogni és nevetni bármikor,és engem hozott fel,hogy én milyen hülyeségeket,vicceseket tudok mondani,csinálni! És most ahogy szakítottam a párommal közel másfél éve..még mindig jó viszonyt ápolok a lányával. Egyébként szokés ez?
2019. okt. 28. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs ezzel, én a volt párom húgával maradtam baráti kapcsolatban. :)
2019. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy szokás-e? Szerintem semmi baj nincs ezzel, majd úgyis megszakad ez a kapcsolat valószínűleg. Szeretnél többet, vagy mi a gond ezzel? Lájkol engem olyan is akinek a nevét se tudom már, semmit se jelent.
2019. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Fejezd be a fantáziálást.
2019. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mondok valankt! Az dobjon meg kővel aki szent!

Sokszor van/volt eszembe,hogy milyen lett volna ha vele jövök össze! Sokkal,de sokkal rendesebb,barátságosabb természetűbb volt velem szemben mint a párom volt. De ezt a gondolatbuborékot mindig kiszúrom egy tűvel! Nem illő és nem szabad ilyenre gondolni. Szerintem.

2019. okt. 28. 17:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt ezt írtad, akkor is tudtam, hogy dugnád. Férfiből vagy elvégre. Ha ezzel az exednek nem okoznál fájdalmat, vagy akár a csajnak, esetleg bepróbálkozhatnál... bár nem feltétlenül jó ötlet. Gerjeszteni a feszkót a punciért.
2019. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Undorító vagy.
2019. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem nem.. egyáltalán nem szexuális fantáziárol van szó!

Csak én mindig is a kedvesebb lányokat szerettem,aki aranyos. De mint írtam korábban is!!! Soha nem tennék egy lépést sem ez ügyben!

De ha már itt tartunk..akkor ő miért köszön el sziv szimbólumokkal,meg szívbomba reakciókkal?

2019. okt. 28. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:

ő miért köszön el sziv szimbólumokkal,meg szívbomba reakciókkal?


Mert a korosztálya is ezt csinálja... Nem tűnt fel?

2019. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!