Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire kiaksztó ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kiaksztó ez a dolog, hogy meg kell alázzon?

Figyelt kérdés

3 napja voltunk strandolni, sajnos össze szedtem egy baktériumos fertőzést.

A párom meg emiatt teljesen kivan akadva, hogy undorító vagyok. Reggel is bejött a fürdőbe mikor wcztem és kiakadt, hogy milyen büdös vagyok. Aki nem tudja, ez kellemetlen szaggal jár. Tegnap délután észleltem a tüneteket, ma már az orvoshoz mentem akitől megkaptam a megfelelő készítményt erre.

Nagyon nagyon rosszul esik. Nem tehetek róla, hogy ez történt, nem az én hibám és mégis úgy megaláz.


2019. aug. 28. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A párod a kiakasztó inkább!
2019. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Áruld már el kérlek, egy ilyen kretén kiskancsón mit tudsz szeretni, hogy tudsz rá férfiként tekinteni?!
2019. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy undoritó dög.
2019. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Idióta! Én is jártam így, tudom milyen kellmetlen. :( sajnos a női léttel jár!
2019. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szemetteleprol kukazzatok ezeket a valamiket?
2019. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A hülyének! Ahelyett, hogy sajnálja, támogatna.
2019. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már annyi önbecsülésed kérdező, hogy ott hagyod a francba ezt a gyereket, mégis hogy tűrheted hogy egy betegség miatt alázzon? Gondolom nem ez az első eset hogy egy természetes dolgon kiakad és téged aláz.. állj a sarkadra, kérdező.
2019. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jól kiválasztottad az agyhalottat. Egyszer szedtem össze fertőzést, párom az orvoshoz is elkísért, meg szeretgetett, hogy "jajj, ez bárkivel megeshet", mivel picit megzuhantam, mert 26 év alatt sose fordult még elő ilyen. Olyan volt, mint egy nagy pofon. Ha erre még bunkózni is kezdett volna...hát már nem lennék vele.
2019. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy te ezek után a párodnak nevezed...
2019. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok szép támogató válasz érkezik látom.


Sajnos a valóság nem ezt mutatja.


Míg a nők a szorult helyzetükből is kiganézzák a pasit, a pasik meg undorodnak az ilyen dolgoktól. Volt pssim aki elhagyott egy vacak fertőzés miatt, meg még kitalálta hogy mástól szedtem össze.

Olyan is volt, hogy tuti a pasitól kaptam, beszéltem vele hogy kezeljük ki, neki is kellene szedni gyógyszert, elzárkózott, ő is elhagyott.

Bocsánat az erős fogalmazásért.


Nekem az ilyen palik felvilágosulatlan csőlátók.

2019. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!