Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Léteznek fiatal női hajléktala...

Léteznek fiatal női hajléktalanok is?

Figyelt kérdés

#Hajléktalan nő
2019. nov. 1. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem.
2019. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom, de ha igen és szexi én befogadom szivesen.
2019. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Igen, de azok rondák.
2019. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fiatal nőt még nem láttam köztük...
2019. nov. 1. 18:47
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Szopofantom, csak igenyesebb verzioba?😂
2019. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Az utcán élés, hideg, kosz, éhezés, netán alkohol, cigi sajnos nagyon gyorsan leépíti a szervezetet. Simán lehet, hogy egy 25-30 éves nő 40-nek néz ki 1-2 év hajléktalan lét után.

Egyébként sok fiatal nincstelen nőből lesz prostituált, hogy ne kelljen az utcán élniük.

2019. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Léteznek, én már láttam
2019. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Egy nönek könnyebb mert vagy prosti lesz, vagy kifog egy gazdag pasit, vagy lehet online is vetközni jó pénzért. Szóval nem kerülnek utcára. Még a csúnyák se. Egy nönek könnyebb, neki nem kell fajtalankodnia ha a testével akar pénzt keresni. Egy férfinak igen, mivel azok nagy része csak homiknak kell. Szóval mig a nö eladja a testét ö heteró maradhat legalàbb. Ezért aki férfi nem akar vagy nem tud dolgozni az inkàbb megy az utcára minthogy homikat boldogitson.
2019. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Nyugatiban kóborolt nemrégiben....fiatal,narkós és koszos de sajnos valaha csinos lehetett ezert eleg hamar “eltünt”...

Az ilyen nőket éjszakara bedobják egy autóba,szexelnek vele és eldobják. Valószínűleg azet nem latsz fiatal noket az utcan mert az egy nőnek a pokolnál is rosszabb helyzet. A menstruációs idokrol nem is beszelve ha penzed sincs betetre...bele sem szeretnek gondolni


25/n

2019. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nemigen; az utcára került fiatal nők a legjobb célpontok az emberkereskedoknek.
2019. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!