Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyeneket miért nem csinálnak...

Ilyeneket miért nem csinálnak Magyarországon? (Lent. )

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=NEtfqrHLjPA


Utána kaphatna bérbe egy kis konténer-lakást is fél évre, hogy találjon munkát stb.

És miután elkezdett pénzt keresni tudna piaci alapon is bérelni lakást/szobát.



2019. nov. 3. 13:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szóval nem voltál még állami kórházban több napra elszállásolva. Nem tudom arra mit lépnél ami ott van.

De értem amit mondasz, és tény, hogy ez is egy probléma, pl. erre lehetne javaslatokat tenni, hogy hogyan lehetne javítani a biztonságon. Viszont az is hozzá tartozik, hogy nem mindenhol olyan állapotok uralkodnak mint amit leírtál, ugyanakkor vannak olyan kórházi osztályok, ahol igen. Ezt is mérlegelni kellene szerintem. A hajléktalanszálló nem ingyenszállás, oda akkor mész, ha nem akarsz megfagyni éjjel, nem azért van, hogy onnan építsd újjá az életed, hanem hogy a krízishelyzetet átmenetileg megszüntesse.

2019. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!