Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hanyadikos korukig csomagol...

Ti hanyadikos korukig csomagoltatok ebedet a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Mikortol csomagolták maguknak az ebedet/uzsonnat/tizorait vagy akarmit amit vittek enni magukkal?

2018. szept. 19. 22:03
 1/9 anonim válasza:
69%

Hello, nem szülő vagyok hanem egy 10.es fiú (16 és fél éves)

és mai napig anya késziti el és csomagolja be az enni valomat, én csak elteszem a táskába:D

2018. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

En 23/fiu es anya 5. ota nem csomgol.. en meg mivel lusta voltam 9 evig eheztem napkozben 😂😂

Ma mar sajnos magamra fozok😢😢😏

Csak feltekeny vagyok masokra akiknek csomagoltak😂😂

2018. szept. 19. 22:23
 3/9 anonim válasza:
9%
miert nem csomagolt neked?
2018. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert ha otthon meg tudtam kenni magamnak egy szendvicset ha ehes lettem akkor az iskolaba is el tudtam volna tenni magamnak.


Ami valoban igaz, csak lusta voltam ezert kb a napi elso kajam delutan volt amikor hazaertem. Menzara nem mentem, mert kritikan aluli volt az etel.

2018. szept. 19. 23:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

5. óta? Az még egész jó. Anyukám kb. 1. osztály után leszokott róla, mert én még ahhoz is lusta voltam, hogy megegyem, amit csomagolt. :)

Nem hibáztattam érte soha.

2018. szept. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom az elsőt miért kellett lepontozni. Attól, hogy csomagolnak neki még nem biztos, hogy önállótlan.


Nálunk apa főz, ő intézte a tízóraikat/ebédeket is. Mindaddig csomagolt nekem, míg el nem költöztem :D És nem azért, mert lusta lennék, vagy önállótlan. Egyszerűen szívesen tette. Ettől még én is tudtam magamnak kaját csinálni, nem haltam éhen a teli hűtő mellet, ha mondjuk nem volt otthon apa. Mikor elköltöztem nem okozott semmiféle nehézséget a saját háztartás vezetése. Szóval, aki azért pontoz le mindjárt engem is, mert azt hiszi ebből bármilyen messzemenő következtetést le tud vonni, az téved és meglehetősen frusztrált :)


30 éves kismama vagyok, saját háztartással, de sosem tudok eljönni a szüleimtől üres kézzel.

2018. szept. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

7.-ben már biztosan magamnak készítettem a szendvicset. Előtte nem emlékszem, hogy volt.


Gyerekem másodikos. Megcsinálom mnden reggel, meg sem eszi. De megcsinálom, mert kaja nélkül nem maradhat. Jelenleg elképzelésem sincs, hogy mikor lesz képes magának egy szendvicset elkészíteni, miközben annyira szétszórt, hogy ha nem tenném ki a ruháját, elindulna pizsamában iskolába.

2018. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%

5.-es korom óta magam csomagoltam a szendvicsemet,de tankönyveimet is.


Én nem tartom jónak ezt a mostani agyon kényeztetést,hogy vén cula gyereknek anyucinak kell csomagolni,mert annyira lusta és olyan mint egy ovódás,mindent anyuci csinál meg neki.Vicc az egész.Csajozni tud,de ahhoz dedós hogy tankönyv osztásra elmenjek,vagy háziorvoshoz egyedül,mindehova anyuci cipel,meg az rendezi.Nagyon gáz

2018. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

1. vagyok

sokszor magamnak készítem, ne higgye azt senki hogy mindig anyuci szendvicsét viszem;)

2018. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!