Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég egy napra ennyit étel...

Elég egy napra ennyit étel hogy fogyjak? Emellett szobabiciklizek Reggeli zabkasa Tízórai egy banán Ebéd egy alma egy banán egy paradicsom egy sonka egy kis sajt Uzsonna egy fél alma Este túró paradicsom

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Ha 3000 ilyen kérdés nincs a gyakori kérdéseken, akkor egy se! Neked nincs anyád? Hagyd már, hogy ő adjon neked enni rendes főtt ételt! Nem vagy nyúl! (Na jó, húsevő nyúl.) A fejemet teszem rá, hogy inkább az optimális súly alatt vagy, mint fölötte. És ha ilyen koplalással tovább fogynál, heteken belül a duplája jönne vissza gyomorfájással felturbózva! Esetleg a végén a kórházban landolva. Ezerszer megmondtuk!
2018. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég. Kevés.

Reggeli zabkása ok.

Tízórai ok

Ebédre egyél normálisan, főtt ételt, főzeléket, sült húst salátával stb.

Uzsonnára akár 2 almát is megehetnél.

Vacsi ok, ha nem egy kanál túrót eszel.

2018. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Napi 5-ször keveset, mindegy hogy mit.
2018. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli zabkása egyeseknek 100, másoknak 1200 kcal, a "kis" nem mennyiség, a túróhoz pedig szintén nem írtál mennyiséget. Szóval ez így kevés infó. Viszont még az 1200 kcalos zabkásás esetben se tuti, hogy összejön a fehérje így. Cukor az van, de több zöldség és fehérje kéne. A legtöbbünknek rendes főtt étel is kell.
2018. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondok neked egy hasonló kérdést.

Ittam egy jeges fröccsöt, konyakos meggyet.

Részeg vagyok?

Honnan tudjuk?

Én esetemben ki tudja milyen fröccs volt az, mennyi konyakos megy, de valószínűleg nem lettem ennyitől részeg.

Na most nálad is ez a helyzet.

Ha tényleg bolti adagokat eszel ez rettentően kevés, kb 500kcal, még 2szer ennyit kéne enned, hogy egészségesen tudj fogyni.

2018. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!