Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak arról hallani hogy...

Miért csak arról hallani hogy ciki e ha egy felnőtt férfi az anyjával él? Arról hogy vélekedik a társadalom ha egy no él az anyjával? Ez ennyire ritka vagy ennyire nem ciki? Ez kettősmérce?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem nyitott férfi ilyennel topicot, hogy ő önellátó, de a nője nem, és amikor ráköltözött, akkor ki kellett szolgálni, mosnia, főznie kellett rá...
2019. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Egy férfitől elvárják hogy legyen erős, független, önálló. Egy nőtől nem feltétlenül. Ezért cikibb, ha felnőtt férfi él az anyjával. Olyan anyámasszony-katonája.. érted...
2019. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha egy felnőtt férfi visszatér a szülői házba, vagy még nem ment el onnan annak rengeteg más oka is lehet. Beteg lett a mama,és ápolni kell, kidobta a barátnöje,felesége.. válásnál rengeteg férfi kerülhet az utcára ha nincs hova vissza menni.. és ismerek pár ilyen férfit sajnos aki ki lett semmizve és az utcán él. Szóval számtalan dolog miatt lehet ez! De gondolom a kérdező arra kíváncsi aki még soha nem költözött el otthonról 30,40 kor felett! Hidd el.. nagyon kevés illető az aki azért nem költözött még el mert nem szeretett volna! Nyílván vannak olyanok is.. igen én is ismerek olyat.. de ez az arány kb 50-ből 1!
2019. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
2. vagyok. Én nő vagyok, de 18 évesen elköltöztem otthonról, pedig nulla támogatásom volt anyagilag. Aki menni akar, és önállósodni, az megy. Aki otthon nyafog, az nem is akar elmenni.
2019. nov. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is említették már, ennek számtalan oka lehet és nem szabad ítélkezni valaki felett csak a látszat alapján. Egyébként szerintem egyik se gáz, azt az esetet kivéve,ha a férfi vagy a nő az anyjával él de élősködik is rajta, nem ad a rezsibe, nem akar elmenni dolgozni mert otthon punnyadni könnyebb.
2019. nov. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert az általános példa azt mutatja,hogy több ilyen férfi van,mint nő.

+Egy nő ha otthon lakik,többnyire akkor is tud mosni/főzni/takarítani. Míg ez az otthon élő férfiak többségéről nem mondható el...

2019. nov. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
#4-es, es a jo magyar fizetesek mellett hova jutottal azota az eletben? Gondolni egy Budapest-Déli alberlet ara mellett orulsz, ha 0-ra kijossz a honap vegere, megtakaritasrol meg csak almodni lehet legfeljebb, ha nem lakotarsakkal/paroddal laksz, de akkor meg ugye nem onallosagrol beszelunk.l, csak szulok helyett masik embertol fuggunk.
2019. nov. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

#7

Nem tudhatjuk, hogy a válaszoló mikor volt 18 éves. Simán lehet, hogy akkoriban egy garzont lehetett bérelni egyedül, édesanyám is lakott tök egyedül albérletben ennyi idősen valami alap munkából, ~30 évvel ezelőtt.

Akkor nem vitt el az átlag bérleti díj egy átlagfizut teljesen.

Ma már megnézem, hogy megy valaki albérletbe "önállóan" egy érettségivel vagy 8 általánossal... :D

2019. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!