Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mi okból mosolyolyogzok rá...

Ti mi okból mosolyolyogzok rá egy idegenre?

Figyelt kérdés

Tegnap sétáltam hazafele, és jött velem szemben egy egész csinos lány. Nem bámultam meg, csak megnéztem az arcát ő meg akkor rám nézett és rám mosolygott. Ettől zavarban jöttem és elkaptam a tekintetem.



Nem volt semmi az arcomon, arra is gondoltam hogy valami fura volt rajtam ezért lecsekkoltam magam mikor hazaértem xd


Amire gondoltam, hogy bár kb olyan 3 másodpercig nezhettem mire reagált, lehet ez volt a célja hogy zavarba hozzon hogy ne bámuljam.


És mielőtt jönnének azok a válaszok, hogy lehet bejöttem neki, 19 éves LÁNY vagyok.


De az eredeti kérdés, hogy ti milyen okból szoktatok rámosolyogni az emberekre?



2019. nov. 7. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Mert megérint a kisugárzása


42/F

2019. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A lány leszbikus/biszex is lehetett, elég gyakori az ilyen. Nőknél, ha nem viselkedik fiúsan, észre sem lehet venni.
2019. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ha jó kedvem van szívesen mosolygok, főleg olyanokra, akik szimpatikusak vagy akik szomorkásnak tűnnek.
2019. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak kedves szeretnék lenni vele, hogy jobban érezze magát vagy hogy legyen egy jó napja. Mintha megsímogatnám a lelkét. Semmi hátsó szándék nincs mögötte.
2019. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én például arcvak vagyok, sokszor nem tudom eldönteni, hogy az adott illetőt ismerem-e (ergo illene felismernem) vagy csak hamis "jelzést" kaptam.

(Néha valami motoszkál a fejemben, ha ismerő arcot látok, de sokszor csupán hasonlít valamiben a fickó, de nem ő az. Az agyam felismeri az arcokat, de a tudatomig már nem jut el)


Volt ebből már sértődés, egy ritkán látott rokon mellett mentem el az utcán. Méregetett, de nem köszönt, így nem gondoltam hogy ismerősnek kellene lennie.


Ezért mosolygok. Ha az illetőn látom, hogy megismer, akkor jó. Ha nem, akkor csak egy random jókedvű, barátságos lány voltam :D

2019. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak szimplán kedvességből. Egyszer volt egy olyan, hogy egy kb. olyan 8 év körüli kislány nagyon nézett engem, de nem is tudom megfogalmazni, hogy hogyan, aztán rámosolyogtam egy picit, de az arcát kellett volna utána látni. :D Szerintem, hogy ha nem mosolyogtam volna rá, akkor nagyon csalódott lett volna utána szegényke.


L

2019. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból mosolyogni szoktam,ettől jobb kedvem lesz és jobban is érzem magamat.
2019. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyenből. De hosszú séták alatt a kutyával unalmamban mindenfélén szoktam gondolkodni, és néha elvigyorodok, ha vicces jut az eszembe. Ilyenkor simán hiheti bárki, aki szembejön, hogy neki szól a széles mosoly, pedig dehogy.
2019. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Amikor valaki megbámul az utcán, rá szoktam mosolyogni. Van aki visszamosolyog, van aki megijed :D
2019. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, itt egyesek merre laknak, de én még sose láttam olyat, hogy az emberek egymásra mosolyognának. :-/
2019. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!