Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az, hogy egy olyan...

Normális az, hogy egy olyan világot teremtettünk, ahol egyesek szó szerint éhenhalhatnak és csoda, ha kétszámjegyű életkort megélnek, míg másoknak a legnagyobb problémája, hogy a 10 hálószobájuk közül melyikben aludjanak?

Figyelt kérdés
Az ekkora szintű egyenlőtlenség szerintem ékes bizonyítéka arra, hogy a legelfuseráltabb, legkevésbé életrevaló faj címet az ember sokszorosan megnyerhesse.
2019. nov. 9. 18:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem is ertem miert azt tanitjak oviban hogy mindenkinek egyforman jar a gyümölcs/cukor/telapo ajandek. Nagy baromsàg.

Ha csak ket ember lenne a földön ahol az egyik talàl vmit, azt sem osztanà meg a masikkal

2019. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

#21

Nem jó az ovis példa. 3-6 éves gyerekekkel mit akarsz?

Mi alapján különböztetnél meg?

Pistike nem szépen rajzolt, Józsika nem ette meg az ebédet, vagy Sárika nem aludt délután?

Mire felnőnek, addigra derül ki, hogy szívsebész, sikeres üzletember, vagy trágyahordó szellemi kapacitása van.

2019. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
62%

17,19-es hiába mondod a 18-as féléknek nincs élethez eszük ez a baj.

Kommunizmust akarnák a lúzer csírák rendszere volt.

Majdnem csődbe is mentünk az idióta Kádárotok miatt 1982 olvass utána.

Tarthatatlan volt,egy melóra felvettek 10 embert abból 8 már reggel 9-kor màsodjára volt beb_szva tudom elkerüli a másnaposságot.

Neked se ártana önfejlesztés de hiába pofázok mert ahhoz felelősséget kellene vállalni a saját életedért,és szembe nézni magaddal.

Ami tudom fáj.

Ez ,,mi lenne ha mindenki".

Egyrészt nem kell mindenki de te lehetsz tanult ki nem sz_rja le más mit csinál.

Ha más kútba ugrik akkor te is?

Gondolkodj el.

2019. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
53%

Úgy beszélsz, mintha ez nem ugyanígy menne bármilyen létező faj esetében.

Egyesek szerencsésebb körülmények közé kerülnek, mások nem.

2019. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Éppen ezen gondolkodtam ma én is. :/
2019. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

Amíg vannak emberek,akik hajlandóak segélyért,CSOKért,szocpolért gyereket csinálni,mit vársz?


Ha a szegények nem termelnék újra magukat,akkor a gazdagok is elmennének dolgozni.


De az emberek felfelé nyalnak,lefelé taposnak.


Nálunk ennek kifejezetten kultúrája van.

Ezért is van 10 éve hatalmon egy olyan kormány,ami elérte,hogy az államtól függjön az emberek 80%-a a CSOK-kal.

2019. nov. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!