Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik volt életed legrosszabb...

Mik volt életed legrosszabb élményei?

Figyelt kérdés
Nem hibàk hanem olyano elsősorban amik rajtad kivulallo ok miatt tortentek veled és mély nyomot hagyott
2019. nov. 13. 07:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8 éves voltam, amikor elváltak a szüleim, de már előtte sem volt fényes a kapcsolatuk. Folyton veszekedtek, a szobám a konyha mellett volt, ők annyira sz.rtak csak telibe, hogy odaültek kb. az ajtóm mellé este veszekedni, így már a bejelentés előtt tudtam, hogy el fognak válni. 6-7 évesen ezt egyedül próbáltam feldolgozni, persze, nem ment.

Azt mondták, a válás után is minden a régi lesz, csak apa elköltözik, de bármikor találkozhatok vele. Mikor lett új nője, többé nem látogatott. Először még mentem hozzájuk én, de a nő iszonyatosan szemétkedett velem, így minden kontakt megszakadt. Nem is kíváncsi rám azóta sem, ennek 15 éve.


Aztán nyelvvizsga hiányában nem vettek fel az álomszakra (volt egy már, de kettő kellett), hiába voltam tényleg penge a tárgyból (nem volt anyámnak pénze különtanárra, az iskolában meg olyan volt ennek a nyelvnek az oktatása, hogy kb. nem csináltunk semmit órákon). Elmentem fizetős szakra és kidolgoztam a belem egyetem mellett.


Aztán nemrég kiderült egy betegségem a kifejezetten egészséges és aktív életmódom ellenére (örökletes), az elég arculcsapás volt, de jól menedzselem. Hát, nagyjából ezek.

2019. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!