Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted kik a legrosszabb...

Szerinted kik a legrosszabb magyar youtube-osok?

Figyelt kérdés

Nálam Czibók László és Molnár Krisztián a legalja.


Előbbi nem épp egy művelt ember, butaságokat beszél, pénzért szinte bármit képes reklámozni. Azt hazudja, nem érdeklik a kommentek, mégis reagál rájuk folyton, aztán letiltja őket.


Molnár Kriszt meg ahányszor néztem, csak értelmetlenül beszélt meg piált.



2019. szept. 26. 09:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%

A kérdés kicsit furcsa, abból a szempontból hogy elég sok dolgot sejtet rólad.


Egy normális ember szerintem nem néz vagy egyátalán foglalkozik olyan dolgokkal amik nem tetszenek nekik.


Így kicsit értelmetlen is a kérdés, mert így nem is lehetne legrosszabb youtubereket mondani ...


Viszont van az a kategória az emberek között akik akkor is nézik a sz-rt ha utálják, csak hogy mérgelődni tudjanak.


Nem tudom ki az a Czibók László, de ha nem szereted a videóit. Mégis ilyen sokat tud róla elég sokat kellett nézned. :D


Pl.: "pénzért szinte bármit képes reklámozni" csak egy ilyen kijelentés megtételéhez minimum végig kell nézni 10 videót.


Szóval szerintem kicsit önreflektálj és gondolkozz el az életeden...

2019. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%
Kb az összes, aki pénzért csinálja és nem azért, mert szereti csinálni és a bevétel csak egy plusz. Egy ilyen magyart ismerek (azaz kettőt, mert ők egy pár), akikre ez igaz. Nekik küldtem is pénzt, nem is keveset.
2019. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
25%
Szabyest,Nosika,Thevr(Azért mert már erőltetten csinálják és úgy már nem a régi TheVR hangulatot adja. Pisti beképzelt lett,unalmasak a reggeli live-jaik,szerintem ez a hajó elúszott.) , Bartos,Farkas Timi, Billie Ellish vagy ki.
2019. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1#


nem igazán érdekelnek a műveletlen wannabe GYK-s pszichológusok tanácsai, ha érdemben nem tudsz hozzászólni, nyugodtan menj másik kérdéshez. danke.

2019. szept. 26. 09:17
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Basszus annyi van hogy estig itt sorolhatnám, és hogy melyikkel mi a probléma hát abból is rohadt széles a paletta.
2019. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%

4#


Ja, nem. Nem csaját vágyaimat élem ki a kommentemben. Csak ez egy olyan furcsa jelenség, hogy valaki nem szeret valamit, de ennek ellenére nézi csak hogy utálni tudjon valamit.


Szimplán ezért kommenteltem, mert soha sem értettem és valamennyire tudatni akartam, hogy ez szürreális vagy egy normális magyarázatot kapra rá :D

2019. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

@09:25


Ez azért szerintem egy sokkal árnyaltabb jelenség annál mint hogy "nem szeretem a kelkáposztát ezért nem eszek kelkáposztát".


Ha valami objektíven rossz, akkor azzal szemben miért ne lehetne kritikát megfogalmazni?

2019. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
#6 erre én is kíváncsi lennék. Menedzselek egy csatornát (a rákerülő tartalmat vágom, utómunkázom), ahova érkeznek visszatérő utálkozó kommentek. Az oké, hogy van akinek nem tetszik, teljesen normális jelenség. De akkor minek nézi? Rábukkan, belenéz, nem tetszik, megy tovább. Így kéne működnie. Nem visszatérni utálkozni. Persze mindig töröljük ezeket, de akkor is érthetetlen.
2019. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Kieg: Itt nem normálisan megfogalmazott negatív kritikáról van szó, hanem mezei utálkozásról.
2019. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%

Nem ismerek olyan sokat mert nem lógok youtuben állandóan, de azért tudok párat akik baromi rosszak.


Egyik a Bartos oké hogy pár évvel ezelőtt voltak vicces videói, de az utóbbi időkben amit láttam róla videókat az már a kegyetlen gáz kategória. Az hogy megeszik minden szemetet de szó szerint, meg azt az igénytelenséget ami körülötte van, meg a viselkedése az alaptermészete az annyira ocsmány hogy szerintem nézhetetlen. Értem én hogy sok feliratkozója van és rajongója mg sokan zabálják a videóit, mert ezért csinálja és neki plusz bevétel és ebben igazat is adok neki hogy csinálja, de mégis gáz hogy ebből kap pénzt hogy ország előtt előadja az igénytelen életmódját ami szerintem már kritikus. Többsége nézi mert szerintük vicces, régen az volt, de unalmassá vált én szerintem.

Molnár Krisztián a következő. Ő aztán az önpusztítás nagymestere nálam, a videóinak semmi értelme az ég világon, csak butítja az embereket maximum és példát mutat arra hogy ez az életmód mennyire leépíti, eszméletlen buta egy ember, borzasztóan sötét, a szülein élősködik és még dolgozni sem dolgozik. Oké hogy a videózásaival százezreket keres néha napján és abból vesz magának erős PC-t telefont, tabletet stb... na meg persze az önpusztító szereit a sok chipset, piát, sört, cigit. Engem még az is idegesít hogy a szülei ennyire hagyják ezt. Némileg utánajártam ennek mert egyszerűen nem értettem mi az oka, és olvastam ezt azt hogy büntudatból ilyenek mert babakorában leejtették, meg nem vigyázott az anyja sem amikor terhes volt elesett vagy valami ilyesmi volt. Ez nem megoldás erre, bár ők tudják, csak annyira el van kényeztetve, és annyira egészségtelen életmódja van hogy csoda hogy még él. A videóinak meg nulla minősége van, sokszor érteni sem lehet amit mond.

2019. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!