Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam magam hozzá...

Hogyan szoktassam magam hozzá a korai keléshez?

Figyelt kérdés

Most még nem vészes, fél 6-kor kelek, de így is valami rettenet ahogy kinézek, és a smink sem segít. És igazából nem is vagyok fáradt, egyedül a szemem, ami olyan mintha 1 hete nem aludtam volna.

Viszont nemsokára már 4-fél 5 körül kell majd kelnem, és senkit nem akarnék reggel rémisztgetni, tehát valahogy hozza kéne a kora keléshez szoktatni a szememet. Mert az, hogy esetleg fáradt vagyok, az nem gond, iszom kávét, felpörgetem magam,de ha ilyen katasztrofálisan nézek ki, semmi kedvem semmihez. És nem is a karika zavar, hanem a formája, ilyenkor teljesen megváltozik. Alapból mandula vágású, de mikor fáradt akkor ilyen gülüszem lesz belőle.

Szóval mit csináljak, hogy a kipihentebb legyen a tekintetem is?



2019. nov. 13. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A korai keléshez a legjobb segítség a korai lefekvés...
2019. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok folyadék reggel. Abból is ásványvíz. Nem próbáltam, de àllítólag modellfotózásnál csinálnak ilyet, mikor már nagyon fáradt a modell akkor itatják vízzel.
2019. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek csináltatsz magaddal ilyesmit? Ez egy teljesen egészségtelen életmód! Hosszú távra hazavágod az egészségedet a kialvatlansággal!
2019. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg valamilyen szem alatti területre helyezhető "maszkot", krémet, zselés párnát, ami hideg. Olvastam, hogy van, aki zöldtea filtert használja (használtan), gondolom a koffein miatt. Érdemes hideg vízzel arcot mosni felkelés után, az is csökkenti a táskák méretét. Készülődés közben dobj fel uborka szeletet, csak ne felejtsd el levenni, mielőtt elindulsz!
2019. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2019. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem tudtam hozzászokni, még ha időben feküdtem is le aludni, így szabadúszó vállalkozó lettem és úgy alakítom, hogy 10 nél hamarább ne kelljen felkelnem. Minden tiszteletem azoké, akik bírják ezt a mókuskereket.
2019. nov. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon a legjobb amit tehetsz, hogy nem vállalsz olyan munkát, ami homlokegyenest szembemegy a szervezeted igényeivel.

Nekem se sikerült megszoknom a korán kelést 25 év alatt se, hiába fekszek korán meg próbálok mindenféle praktikát. A fél 6-os kelés még elmegy, vegetálok egész héten de túlélem, annál korábban nem lennék hajlandó kelni, az egészségem fontosabb.

2019. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!