Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van, ha valakinek...

Az miért van, ha valakinek születik egy gyereke, az nem örül nek, hanem inkább depressziós lesz?

Figyelt kérdés

Manapság olyan sokszor hallom, hogy megszületett XY gyereke, és fél, depis lett, mert fél, hogy mi lesz ez után (és nem azoktól hallom akik rossz körülmények között laknak, hanem akik 5 gyereket is simán fel tudnának nevelni, és nem menne rá a pénzük fele se)

Általában ezt csak azoknál taapasztalom akiknek az 1 gyereke születik, és általában a férfiak csinálják ezt...



2019. nov. 13. 22:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem mindig furcsák az ilyen "manapság sokszor hallom" kérdések, mert azért nem potyognak gyerekek az égből, én ismerősi körömben jó ha évente van 1-1 gyerekes hír.
2019. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a pasik csak rájönnek, hogy már nem a farkuk körül forog a világ. Anya szoptat, nem ők anyát. Nagy gyerekek.


Ezt úgy mondom, hogy zéró vágyam kölykökre. A nőtől veszi el a szabadságot, a férfi simán leléphet.

2019. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, hogy a depresszió betegség, amiben nem kell keresni a logikát. Egyébként ilyenkor az embernek az élete 180 fokos fordulatot vesz... Bármilyen cuki is a gyerek, őt életben kell tartani, amihez napi 24 óra figyelem szükséges. Ez pedig fárasztó lehet.


Ráadásul csökken az intimitás, szex.


Én ezért is nem vágyom gyerekre, pedig nő vagyok.

2019. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért kéne egy gyereknek örülni ? Nagyon sok baj vele...Ahhoz nagyon sok pénz kéne csak akkor vállalnám ha mindent megtudnék csattantatni másokkal.Meg lenne egy szeretőm.Abban az estében még tudnám is értékelni :) ...
2019. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Férfiaknál büszkeségi kérdés, sokan csak azért vállalnak gyereket, hogy megmutassák, mennyire ászok. Vagy egyszerűen csak azt gondolják, hogy majd a gyerekük olyan lesz, amilyennek megálmodták. Aztán szép lassan jön a szerető tartás, a félre dugás, a gyerekek elhanyagolása, stb stb stb. De aki ezeket nem teszi és mártírkodik mellette, az még rosszabb!
2019. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Mert sokkal szarabb, mint amilyennek látszik kívülről. Nekem sok barátnőm bevallotta, hogy ha tudták volna, hogy ez ilyen, akkor nem szültek volna.

Nekem eszembe sincs. Szerencsére a párom sem akar.

34/L

2019. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A vallásról meg ne is beszéljünk ugyebár! Meg anyuci és apuci elvárásáról, hogy legyen unoka!
2019. dec. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!