Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozó és mellette háztartást...

Dolgozó és mellette háztartást vezető nők! Mennyire van időtök emellett magatokra, esetleg egy társra is?

Figyelt kérdés

Én már belehülyülök. A munkanapjaim 11 órásak többnyire, nyilván aolyankor csak aludni járok haza, esetleg a bevásárlát menet vagy jövet félig el tudom intézni. Rövidebb 8 órás munkanapin sincs már kedvem még meló után a konyhában tökölni, így ha nagyon muszáj, olyankor esetleg valami mirelitet főzök.

Szabadnapjaim, még ha hérom is van néha egymás mellett arra megy, hogy végre kialszom magam nagyjából, aztán nyomás a bevásárolni, főzni, esetleg mosogatni. Mire felocsudok, már vagy 5 óra és a tököm is kivan addigra mindennel. Valamikor takaritani is kéna, ami másnapra hárul, vagy ügyintézés stb, tehát a szabadnapjaimra halmozódik mindaz, amit a másik munka miatt nem tudok elvégezni és ez teszi tönkre a szabadnapom. Belgondoltam, hogy hogyan lehetne emellett még párom is? Szeretném, de nem lenne még ahhoz is időm és türelmem. Vagy én osztom be rosszul az időm?


2019. nov. 15. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párod akkor más a helyzet, mivel bizonyos dolgokban ő is betud segíteni. Akár bevásárlás, főzés, takarítás. Egyedül sajnos minden időt felemészt egy házról való gondolkodás főleg, ha sokat kell járni dolgozni.
2019. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A párommal ketten csináljuk a házimunkát, így feleannyi idő + valamivel szórakoztatóbb is.
2019. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!