Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy kezdő vezetőt láttok egy +10 milliós autóban?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el vezetni egy elég nagy kasznijú és drága autóval. Nem az enyém, egy családi autó, de lényegében ezen tanulok vezetni.


Ebből kifolyólag néha bénázgatok. Pl.: egy paralel vagy merőleges parkolás 2 mozdulatból sikerül, néha nem megyek annyira dinamikusan ahogy elvárt a fogalomban, néha furán váltok sávot stb...


Azt vettem észre, hogy az emberek nagy része megnézi az autót, de ha valami hibát vétek, akkor kb 10ből 5 ember elkezd nevetni vagy feltünően mutogatni.


Néha néha nyitott ablaknál hallom, hogy "ilyen jó autóval nem tud parkolni" stb...


Ez mind nem olyan nagy dolog, csak kíváncsi vagyok, hogy nektek mi lenne az első gondolatotok ha egy jó autóban egy fiatalt láttok bénázni.

(Vezettem párszor kb 10 éves 1 milliós értékű autót is és ott senkit sem érdekeltek ezek a bénázások vagy rutin hiánya)



2018. máj. 9. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem az a baj, hogy drága autóval nem tudsz parkolni, hanem hogy jogsival nem tudsz parkolni. Akkor mire kaptad a jogsit? Pofira?
2018. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Laczko Jáno válasza:
0%
Teso énis 8 millost hajtok nem csak te hahahaha
2018. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Idehaza 10-ből 1-nek van tanuló autója 5-10millió felett, azok is kb tehetős cigányok, vagy vállalkozók gyerekei.

A valóság azonban azt mutatja hogy 800-1,5-2 millió ft-nál megáll a kezdő autóra szánt összeg. Egyrészt nincs pénze az embereknek, sokan inkább régebbi autót választanak hogy a jövőjükre is tudjanak gondolni.


Én leszarom motorosként ki milyen autóval jár, nekem az autó csak a tömegközlekedést váltja ki télen, fagyban.

2018. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom megállapítani hogy ki kezdő vezető és azt sem hogy 10 millás-e a kocsi. Ami azt illeti nem is érdekel. Aki ilyeneket figyel az utcán, az vagy irigy, vagy unatkozik, vagy mindkettő.
2018. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

10 millió egy nagy egyterű is lehet :D Az nem akkora durranás.


Ne érezd magad kellemetlenül, senkit se érdekel, hogy parkolsz vagy ilyesmi, csak annyit akarnak h ne tartsd fel őket, ill. menj az útból. :D


Nyilvánvaló, hogy attól még h milyen drága az autó, lehet a sofőr hatalmas lúzer. (Mármint nem te vagy az, csak amúgy.)


Amúgy szvsz nem számít milyen drága autóban bénázik valaki, de ne sportkocsi legyen, hanem valami biztonságosabb. Egyrészt ha nem sportkocsi/ nagyon erős, akkor másokban kevésbé tesz kárt, ha tele van légzsákkal, akkor magában se. :)

2018. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ügyetlenkedik, akkor azt, hogy nem kisgengszter (az ilyenek akkor kezdenek autót vezetni és csajozni, ahogy felérik a kilincset), ezért merik megbámulni az emberek.
2018. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem egy valami zavar, ha milliós gépben cigizik valaki. Az igénytelenség tetőfoka :D kezdő autónak egy marutit vezettem, leharcolt kis gép volt de elvitt A-ból B-be. Még abban sem engedtem hogy cigizzen valaki nem hogy az új autómban :D
2018. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a kérdésed, hogy:mit gondolok arról, ha egy kezdőt látok vezetni egy drága autóban???

Pontosan azt: egy kezdő vezet egy drága autót. Minek kérdezni amikor a saját szememmel is látom?

2018. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom a kocsit :) Nem lesz sokáig szép :) Nekem nemsokára meglesz a jogsim, a drága kocsinkat nem merem vezetni a kellő rutinig, csak a családit. Majd ha már jó vagyok, merem használni a másikat is :)
2018. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Van aki Maserati-n tanulgat, van aki Suzukin. Ez van. Beképzeltség nélkül is lehet Maserati-t vezetni, és nagy pofával "janizva" egy szakadt cápa bmw-t is lehet hajtani. Inkább az irigység. "Nézd már a fiatal kis gyökeret a drága verdával, pedig még szárad a jogsiján a tinta..."
2018. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!